Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo en Hilversum begraven strijdbijl

    Ziggo krijgt van de gemeente Hilversum een schadevergoeding van vier miljoen euro. De vergoeding heeft te maken met jarenlang gesteggel met voorganger UPC over de kabeltarieven.
    Jan-Hein Visser
    1 februari 2016
    comments 0
    Ziggo en Hilversum begraven strijdbijl
    Ziggo krijgt van de gemeente Hilversum een schadevergoeding van vier miljoen euro. De vergoeding heeft te maken met jarenlang gesteggel met voorganger UPC over de kabeltarieven.

    De voormalige UPC- en huidige Ziggo-klanten in Hilversum moeten nu net zoveel als elders betalen voor de kabelaansluiting. Hilversum wist jarenlang een uitzonderingspositie te handhaven voor lagere tarieven bij UPC. Het verschil met de rest van het land voor het basistarief was significant. Het Europees Hof heeft uiteindelijk UPC (en daarmee het huidige Ziggo) in het gelijk gesteld. De Nederlandse rechter heeft Hilversum opgelegd een schadevergoeding aan Ziggo te betalen wegens gederfde inkomsten. Ziggo krijgt van de gemeente Hilversum een bedrag van vier miljoen euro. Ziggo heeft besloten dit bedrag te investeren in de Hilversumse samenleving.
    Ziggo doet dit middels investeringen in innovatieve projecten op het gebied van zorg, onderwijs en lokale en regionale media. Daarnaast investeert Ziggo in de aanleg van een publiek WiFi-netwerk in Hilversum.
    ZiggoUPCKabelHilversumrechtertarieven

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Bureau Groningen

    Bureau Groningen
    RTL 4 om 20:30 uur
    Ilse en Ruth krijgen een melding van een mogelijke drenkeling. Sezgin en Yorick moeten snel handelen wanneer een man dreigt zichzelf van het leven te beroven. Ewout trekt samen met Pim en Annemarie de weilanden in, op zoek naar een vermist hondje. Bas en Mitchel gaan op een melding af, waarbij ze onverwacht denken een vuurwapen te zien.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)