Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo en KPN geven nieuwe klanten korting tot 470 euro

    Overstappen naar de twee grootste aanbieders van tv en internet Ziggo en KPN wordt voor Nederlanders tijdelijk interessanter.
    Jarco Kriek
    12 maart 2020
    comments 13
    Ziggo en KPN geven nieuwe klanten korting oplopend tot 470 euro

    Ziggo en KPN hebben hun kortingsacties aangepast. Hierdoor krijgen nieuwe abonnees nog meer korting en/of voordelen als ze naar een van deze bedrijven voor de levering van vaste diensten overstappen. Dit meldt Telecompaper na een rondgang langs de websites van beide aanbieders. Ziggo levert nieuwe klanten die het tv en internet-abonnement Start kopen dit abonnement de eerste drie maanden voor €39,95 per maand. Voor de varianten Complete, Max en GIGA geld deze tijdelijke prijs gedurende vijf maanden. Daarnaast kan de nieuwe abonnee kiezen voor 12 maanden gratis abonnement op de aanvullende pakketten Ziggo Sport Totaal of Ziggo Movies & Series XL. De uiteindelijke korting kan hierdoor oplopen tot maar liefst 470 euro.

     

    KPN

    Bij KPN krijgen nieuwe klanten minder korting dan bij Ziggo. Het telecombedrijf heeft wel de promotie aangepast. De actie met gratis SuperWifi startpakket – ter waarde van 199 euro – is gestopt. In plaats hiervan biedt KPN nieuwe klanten gedurende de eerste zes maanden vijfitg procent korting op het Husselabonnement waarbij minimaal tv en internet wordt gekocht.

    ZiggoVodafoneZiggoKPNabonnementtvtelevisieinternetkorting

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)