Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo en Vodafone blijven concurrenten

    Ziggo en Vodafone blijven in Nederland vooralsnog concurrenten. Vodafone heeft bekendgemaakt dat gesprekken over samenwerking dan wel overname met Liberty Global gestaakt zijn.
    Jarco Kriek
    28 september 2015
    comments 3
    Ziggo en Vodafone blijven concurrenten
    Foto: ANP

    Ziggo en Vodafone blijven in Nederland vooralsnog concurrenten. Vodafone heeft bekendgemaakt dat gesprekken over samenwerking dan wel overname met Liberty Global gestaakt zijn.


    Liberty Global is actief op de Europese kabelmarkt en onder meer eigenaar van het Nederlandse kabelbedrijf Ziggo. Op 5 juni maakte Vodafone na veel geruchten en publicatie van gelekte informatie van anonieme bronnen officieel bekend dat het met Liberty Global is gesprek was om een samenwerking danwel ruil van bepaalde activiteiten te bespreken. In een persbericht laat Vodafone vandaag weten dat de onderhandelingen zonder resultaat gestopt zijn. Eén van de breekpunten lijkt de waardebepaling van bepaalde bedrijven en bedrijfsonderdelen te zijn. Ook worden – met name op de Duitse markt – problemen met mededingingsautoriteiten verwacht.

    ZiggoVodafoneLiberty GlobalsamenwerkingfusieJohn MalloneDuitslandNederlandEuropaEuropese CommissiemededingingsautoriteitkabelglasvezelDSLADSLVDSLtvtelevisieinternetmobielvast

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Het dagboek van Bert

    Zappbios: Het dagboek van Bert
    NPO 3 om 15:30 uur
    De dertienjarige Bert wil de coolste jongen van de school worden. Hij denkt dat hij verliefd is op de twee jaar oudere, razend populaire, Leila en ziet daardoor niet hoe Leila's zusje Amira naar hem kijkt. Als Bert een geheim dagboek vindt bij de zussen thuis, begint een levendig liefdesverhaal over leugens, nepnieuws en de superheld Lynx. Maar is het wel zo slim om andermans dagboek te lezen?

    TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    De reis voert langs de plekken waar de Amerikaanse bemoeienis met Cuba diepe sporen heeft achtergelaten: Guantanamo Bay en Varkensbaai, waar de laatste mislukte invasie plaatsvond. Tien jaar na de dood van Fidel Castro blijken Cubanen zich vrij te voelen om openlijk kritiek op het beleid van de eigen regering uit te spreken.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)