Ziggo: fors meer betalen, maar minder zenders
Ziggo voert in juli een aanpassing van het zenderaanbod door. Dit betekent dat het aanbod met twee minder bekeken zenders wordt versoberd.
26 mei 2023
comments 14

Op de dag dat Ziggo de prijs van zijn tv- en internetabonnementen fors gaat verhogen, wordt ook het zenderaanbod versoberd. Het gaat om twee – overigens nauwelijks bekeken – tv-zenders. De prijsverhoging bij Ziggo bedraagt afhankelijk van het gekochte abonnement tot maximaal €7,75 per maand.
Welke zenders?
Het teleshopping Tommy TV dat alleen bij Ziggo en niet bij concurrenten als KPN, T-Mobile en Delta zichtbaar was, verdwijnt van voorkeuzepositie 250. Op positie 508 verdwijnt de Chinese staatsnieuwszender CGTN. Deze zender is vanaf 1 juli in Nederland bij de grotere aanbieders alleen nog bij Delta beschikbaar. Beide zenders waren bij Ziggo onderdeel van het TV Standaard/TV Start-pakket.
ZiggoVodafoneZiggotvtelevisiezenderaanbodTV StandaardTV Start