Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo Forum beter beveiligd

    Ziggo heeft de beveiliging van het eigen gebruikersforum opgewaardeerd. Niet alle links die gebruikers op het forum plaatsen, worden automatisch zichtbaar gemaakt.
    Jarco Kriek
    6 november 2018
    comments 0
    Ziggo Forum beter beveiligd

    Het is niet onverwacht dat Ziggo een zogenaamde zelflerende spamfilter op het gebruikersforum actief heeft gemaakt. Twee weken geleden waren links naar websites op het forum zichtbaar waar illegaal naar Europese voetbalwedstrijden gekeken kon worden. Pas na korte tijd werden deze links handmatig door een moderator verwijderd. De komende drie dagen worden weer voetbalwedstrijden in de Europese voetbalcompetities Champions League en Europa League gespeeld. Om het plaatsen van links naar illegaal content nu beter tegen te kunnen gaan, is de beveiliging van het gebruikersforum met de spamfilter opgewaardeerd.

    ZiggoVodafoneZiggointernetonlinegebruikersforumbeveiligingvoetbal

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Margreet Beetsma

      Editie NL

      Editie NL bestaat op 7 april 20 jaar. Presentatrice Margreet Beetsma (49) over het succes van het creatieve actualiteitenprogramma: “Wij kunnen van een hoopje modder een gebakje maken.”
      Reacties0 reactie(s)