Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo: Huidige abonnees F1 TV Pro krijgen ook Nederlands commentaar

    Formule 1-liefhebbers die vandaag een jaarabonnement van online streamingdienst F1 TV Pro hebben gekocht of in de komende periode gaan kopen, krijgen volledige toegang over de dienst.
    Jarco Kriek
    18 februari 2019
    comments 4
    Ziggo: Huidige abonnees F1 TV Pro krijgen ook Nederlands commentaar
    Foto ANP

    Ziggo-woordvoerder Hans den Heijer bevestigt aan Totaal TV dat alle Nederlandse abonnees van F1 TV Pro de toegang krijgen tot de specifieke Nederlandse elementen die aan de online streamingdienst worden toegevoegd. "Klanten die vandaag F1 TV Pro bestellen, hebben vanaf de start van het nieuwe Formule 1-seizoen Nederlands commentaar verzorgd door Ziggo Sport", aldus Den Heijer. De Ziggo-woordvoerder stelt tevens dat F1 TV Pro in Nederland alleen te bestellen is via de officiële site van F1. Een abonnement op de voor Nederland nieuwe online streamingdienst kost €7,99 per maand. Een jaarabonnement kost €64,99. Eerder vandaag maakte Ziggo Sport bekend dat het nog onduidelijk was of de huidige F1 TV Pro-abonnees toegang tot de Nederlandse elementen zoals het commentaar van Olav Mol en pitreporter Jack Plooij zouden krijgen. F1 TV Pro wordt in Nederland door Formule 1-eigenaar Liberty Media en VodafoneZiggo op de markt gebracht.

     

    Valse start F1 TV Pro

    De komst van F1 TV Pro in Nederland verliep overigens niet vlekkeloos. De online streamingdienst was pas na een vertraging van twee uur op maandag 18 februari rond 11.00 uur voor Nederlanders ‘in de lucht’. Maar in praktijk blijkt dat Nederlandse kijkers nog enige problemen ondervinden. Dit zorgt voor commotie op sociale media. Vandaag begon namelijk om 09.00 uur op het circuit van het Spaanse Barcelona het testprogramma van de nieuwe Formule 1-bolides. Tot en met 21 februari vinden dagelijks acht uur lang de tests op dit circuit plaats. Deze zijn in Nederland alleen via F1 TV Pro te volgen omdat Ziggo Sport en Ziggo Sport Totaal de tests niet lineair uitzenden. F1 TV Pro kwam vorig jaar in 59 landen, waaronder België, beschikbaar.

    Formule 1F1F1 TV ProLiberty MediaFOMZiggoZiggo SportZiggo Sport TotaalVodafoneZiggoonlinestreamingstreamingdienstabonnementOlav MolJack Plooij

    Reacties

  1. TV-TIP The Masked Singer

    The Masked Singer
    RTL 4 om 20:00 uur
    Ruben Nicolai stelt de laatste vijf kandidaten van dit seizoen voor. Panelleden Carlo Boszhard, Buddy Vedder, Monica Geuze, Loretta Schrijver en Gerard Joling mogen direct aan de slag: twee van de nieuwkomers vallen af.

    TV-TIP Nations League (v): Engeland - Nederland

    Nations League (v): Engeland - Nederland
    NPO 3 om 20:21 uur
    Na de pijnlijke nederlaag tegen onze zuiderburen leek het Nations League-avontuur van de Oranje Leeuwinnen al voorbij voordat het überhaupt begonnen was. De wedstrijd tegen verliezend de WK-finalist Engeland stond immers óók nog op de kalender. Tot ieders verbazing werd de ploeg van Sarina Wiegman eind ­september met 2-1 terug naar huis gestuurd. Op ’t heilige gras van Wembley zijn de Britse dames nu uit op revanche.

    Interview

    • *

      Leo Blokhuis

      Top 2000 Quiz

      Het was het jaar waarin Coldplay definitief doorbrak, het internet ontplofte, maar ook de onzekerheid of er nog wel leven zou zijn na 2000. Het jaar 1999 herinnert fans van NPO Radio 2 echter nog aan iets heel ánders, namelijk aan de start van de Top 2000.
      Reacties0 reactie(s)