Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo geeft VIP-stoelen in Ziggo Dome weg

    Ziggo is begonnen met de Golden Seats promotieactie. Het kabelbedrijf geeft hierbij voor een heel jaar twee VIP-stoelen voor alle concerten en evenementen in het Ziggo Dome weg.
    Jarco Kriek
    11 juli 2015
    comments 0
    Ziggo geeft VIP-stoelen in Ziggo Dome weg

    Ziggo is begonnen met de Golden Seats promotieactie. Het kabelbedrijf geeft hierbij voor een heel jaar twee VIP-stoelen voor alle concerten en evenementen in het Ziggo Dome weg. Het is de derde keer dat Ziggo de verloting organiseert.


    De nieuwe Golden Seat VIP-toegangsbewijzen gaan op 1 september in. Hierdoor kunnen de winnaars onder meer naar concerten van U2, Marco Borsato, Madonna en Ladies of Soul. Deelnemen kan via de Facebook-pagina van Ziggo. Daar kan men met een klik twee lampjes van de Ziggo Dome ledwall claimen. Hiermee maakt men kans op de twee Golden Seats in het Ziggo Dome. De Golden Seats campagne is een initiatief van Club Ziggo, het loyaliteitsprogramma van Ziggo. De campagne gaat op 11 juli van start, eindigt op 31 juli en op 4 augustus wordt de winnaar gekozen.

    ZiggoZiggo DomeGolden Seats#GoldenSeatsFacebookZiggoDomeAmsterdamSongfestivalSongfestival Sing AlongZiggo Kanaal 12

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)