Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo grootste tv-aanbieder, KPN volgt

    Meer dan de helft van de Nederlandse huishoudens neemt na de fusie met UPC een tv-abonnement bij Ziggo af. KPN is de tweede tv-aanbieder van Nederland.
    Jarco Kriek
    8 juni 2015
    comments 12
    Ziggo grootste tv-aanbieder, KPN volgt

    Meer dan de helft van de Nederlandse huishoudens neemt na de fusie met UPC een tv-abonnement bij Ziggo af. KPN is de tweede tv-aanbieder van Nederland. Dat blijkt uit onderzoek van Telecompaper.


    Van alle tv-abonnementen die door Nederlandse consumenten worden afgenomen, is 54 procent van Ziggo afkomstig. Vijf procent hiervan neemt een analoog tv-abonnement af. KPN is de tweede tv-aanbieder in Nederland. Dit telecombedrijf ziet door toenemend gebruik van tv-diensten via DSL en glasvezel het aantal abonnees stijgen en snoept hierdoor marktaandeel van Ziggo af. De meeste huishoudens in Nederland kijken via kabel naar tv. Via DSL kijkt 17,5 procent en via glasvezel bijna 11 procent. Samengevoegd kijkt bijna 29 procent van de Nederlandse huishoudens via IPTV naar tv. KPN neemt van 27 procent de meeste IPTV-abonnementen voor rekening.

    ZiggoKPNglasvezelDSLADSLVDSLkabeltvtelevisieabonnemententv-abonnemententv-abonnementtelevisieabonnementtelevisieabonnementenanaloogdigitaal

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)