Ziggo heeft problemen met versturen bonus aan nieuwe klanten

Een van de acties van Ziggo is dat bij het afsluiten van een nieuwe overeenkomst als welkomstbonus een voucher ter warde van 450 euro van webwinkel Bol.com wordt aangeboden. Om in aanmerking te komen voor dit welkomstgeschenk moet na de overstap meestal een nieuw tweejarig abonnement bij Ziggo worden afgesloten.
Problemen
Diverse nieuwe klanten klagen op het klant-helpt-klant community forum van Ziggo dat zij de beloofde voucher niet tijdig hebben ontvangen. Ziggo erkent via een community medewerker dat er problemen zijn bij het afleveren van dit welkomstcadeau. “Er is helaas sprake van vertraging bij het versturen van de voucher. We hebben dit probleem in onderzoek en hopen spoedig iedereen de vouchers te kunnen versturen.”
Extern
Overigens zijn er ook bij andere providers voorheen problemen geweest bij het tijdig afleveren van welkomstgeschenken zoals 4K-televisies, spelconsoles en soundbars. Providers leggen de logistieke afhandeling van welkomstgeschenken vaak bij externe bedrijven neer.