Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo laat klanten Ziggo GO op Android TV testen

    De komst van een app voor de online streamingdienst Ziggo GO voor het Android TV-platform is een stap dichterbij gekomen. Ziggo is op zoek naar klanten die mee willen doen aan een betatest van de app.
    Jarco Kriek
    15 november 2018
    comments 6
    Ziggo laat klanten Ziggo GO op Android TV testen
    Foto ANP

    Ziggo liet eerder aan Totaal TV weten dat achter de schermen intern door Liberty Global gewerkt wordt aan apps van Ziggo GO voor Apple TV en Android TV. Naar nu blijkt laat de komst van Ziggo GO op Apple TV nog op zich wachten. Het kabelbedrijf heeft namelijk een betatest aangekondigd van de Ziggo GO-app voor Android TV en de in Nederland minder gebruikte Fire TV van Amazon. Het is onbekend hoelang de testperiode onder een kleine groep Ziggo-klanten van de nieuwe Ziggo GO-apps gaat duren. Na het afronden van het testtraject kan pas een definitieve marktintroductie voor alle klanten bepaald worden.

     

    Android TV

    Vooral de komst van Ziggo GO op het Android TV-platform is aansprekend. Android TV wordt niet alleen in online mediaspelers zoals Nvidia Shield TV gebruikt. Het is standaard in steeds meer modellen Smart TV-internettelevisies aanwezig. Onder andere de fabrikanten Sony, Sharp en TPVision (Philips) gebruiken Android TV in premium modellen televisies.  Met Ziggo GO kan men naar ruim honderd zenders live kijken en zijn tevens ook interactieve functies zoals Replay TV mogelijk.

    ZiggoVodafoneZiggoZiggo GOAndroid TVAmazonFire TVonlinestreamingtvtelevisieReplay TVinteractieve tv

    Reacties

  1. TV-TIP The Hitman's Bodyguard

    The Hitman's Bodyguard
    RTL 7 om 20:25 uur
    Dictator Dukhovich staat terecht voor genocide, maar alle getuigen overlijden voor ze in de rechtbank kunnen verschijnen. Nu is huurmoordenaar Darius Kincaid (Samuel L. Jackson) bereid om tegen Dukhovich te getuigen. Bodyguard Michael Bryce (Ryan Reynolds) moet Kincaid zien te beschermen, maar ze kunnen elkaar niet luchten of zien.

    TV-TIP Avastars

    Avastars
    SBS 6 om 20:30 uur
    Hoewel juryleden Nick & Simon, Dan Karaty en Nicky Romero de Avastars ‘uniek, fris en van een hoog niveau’ vonden, was de kijker een stuk minder onder de indruk van de dansende en zingende virtuele poppetjes. Nadat het soortgelijke Alter Ego in 2021 al flopte aan de overkant van de Grote Plas, bleek ook Avastars een flinke zeper. In het slot­­­akkoord gaan de vier finalisten nog één keer de strijd met elkaar aan. Wie gaat er vandoor met de titel en neemt een single én videoclip op met Davina Michelle?

    Interview

    • *

      Paul de Leeuw

      Niet Klein Te Krijgen

      Voor Niet Klein Te Krijgen volgde Paul de Leeuw vijf ongeneeslijk zieke kinderen. En dat was – en is – voor iedereen even slikken.
      Reacties0 reactie(s)