Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo levert vanaf april exclusief zenderaanbod aan klanten

    Ziggo gaat vooralsnog exclusief in Nederland tientallen nonstop radiokanalen van mediabedrijf Xite aan klanten leveren. Xite Music vervangt op 1 april het huidige aanbod van Stingray.
    Jarco Kriek
    13 maart 2019
    comments 10
    Ziggo levert vanaf april exclusief zenderaanbod aan klanten
    Foto ANP

    De Stingray radiokanalen worden digitaal door Ziggo in de woningen van klanten geleverd en zijn te vinden op de voorkeuzeposities 863 tot en met 902. Stingray Radio wordt niet alleen door Ziggo maar ook door andere distributeurs als KPN aan klanten geleverd. De veertig radiokanalen bieden reclamevrij thematische muziek. De radiokanalen van Stingray kunnen tevens online via de app van Stingray beluisterd worden door Ziggo-klanten. Ziggo heeft besloten om op 1 april te stoppen met de doorgifte van de radiokanalen van Stingray. De tv-zenders van Stingray – zoals Stingray Brava/Classica en Djazz.tv – blijven gewoon in het aanbod van Ziggo. 


    Xite Music

    Als vervanging van Stingray gaat Ziggo in Nederland exclusief Xite Music aanbieden. Dit aanbod bestaat eveneens uit veertig reclamevrije thematische radiokanalen. De radiozenders van Xite Music worden vanaf 1 april op dezelfde voorkeuzeposities doorgegeven als Stingray. Xite en Ziggo hebben al langere tijd een intensieve samenwerking. Zo is het nieuwe online videoclip-platform van Xite bij Ziggo beschikbaar. Ziggo levert de radiokanalen van Xite Music, net als Stingray, aan alle klanten die een TV Standaard-abonnement bij het kabelbedrijf kopen.

    ZiggoonlineradiomuziekabonnementStingrayXiteXite Music

    Reacties

  1. TV-TIP The Connection

    The Connection
    NPO 1 om 20:28 uur
    Radiopresentatoren Joost Swinkels, Evelien de Bruijn en Gijs Staverman nemen het tegen elkaar op in de Connection Koepel.

    TV-TIP Nederlands Domste

    Nederlands Domste
    RTL 4 om 21:00 uur
    Schrijver Lale Gül, presentator Mark Baanders, realityster Sjorleone, presentatrice Diva Brons, oud-politicus Henk Krol, zanger Brace, olympisch zwemkampioen Inge de Bruijn, comedian Horace Cohen, influencer Vonneke Bonneke en realityster Denise van der Laan strijden om zo snel mogelijk naar huis gestuurd te worden, zodat ze niet gekroond worden tot winnaar van het programma. Ze krijgen fysieke opdrachten, logica-uitdagingen en kennisvragen die eigenlijk iedereen zou moeten weten. Aan het einde van elke aflevering gaat degene die de meeste vragen goed heeft beantwoord naar huis. Na zeven afleveringen blijven er drie finalisten over, die in de slotaflevering strijden om de titel die je niet wilt winnen: ‘Nederlands Domste’.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)