Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo organiseert tweede Formule 1 evenement in Ziggo Dome

    Voor de tweede keer dit jaar is een Formule 1 Grand Prix tijdens een groot opgezet evenement in het Ziggo Dome in Amsterdam live te volgen.
    Jarco Kriek
    7 september 2019
    comments 0
    Ziggo organiseert tweede Formule 1 evenement in Ziggo Dome
    Foto ANP

    Ziggo Sport organiseert het race-evenement op zondag 27 oktober tijdens de Formule 1 Grand Prix van Mexico. Eerder dit jaar werd een soortgelijk evenement tijdens de Formule 1 Grand Prix van Oostenrijk georganiseerd. Toen zagen meer dan tienduizend uitzinnige fans in het Ziggo Dome Max Verstappen na een indrukwekkende inhaalrace winnen. Ook tijdens de race in Mexico wordt de Nederlandse coureur als een van de kanshebbers gezien. Ziggo Sport is een zelfstandig onderdeel van kabelbedrijf Ziggo dat tot mediabedrijf VodafoneZiggo behoort.

     

    Ziggo Sport

    Het evenement op 27 oktober wordt door Jack van Gelder gepresenteerd. Ook Ziggo Sport Formule 1-specialist Van Gameren is aanwezig. De deuren van het Ziggo Dome gaan op 27 oktober om 18.00 uur open. Het voorprogramma begint om 18.30 uur. Kaarten zijn te verkrijgen op www.ziggo.nl.

    ZiggoZiggo SportZiggo DomeVodafoneZiggoFormule 1Max Verstappen

    Reacties