Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo trakteert vaste klanten op gratis gebak

    Canal Digitaal deelde recent snacks en presentjes uit aan vakantiegangers; Ziggo heeft een vergelijkbare actie. Vaste klanten krijgen namelijk gratis gebak.
    Jan-Hein Visser
    14 augustus 2017
    comments 3
    Ziggo trakteert vaste klanten op gratis gebak

    Ziggo heeft het voorbeeld van Canal Digitaal gevolgd door gratis lekkers uit te delen. Zo trakteerde de aanbieder van tv, internet en telefonie de afgelopen dagen haar trouwe klanten in Ridderkerk op taart. Een flinke taart wel te verstaan. Abonnees kregen hiervoor een voucher in de bus. Het presentje werd door heel wat klanten opgehaald, aan de flinke rijen te zien. Ziggo heeft wel redenen om de klanten in de watten te leggen, want het aantal abonnees daalde wederom.

    #Ziggo#Gebak#KlantenCanal Digitaalabonnees

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Het dagboek van Bert

    Zappbios: Het dagboek van Bert
    NPO 3 om 15:30 uur
    De dertienjarige Bert wil de coolste jongen van de school worden. Hij denkt dat hij verliefd is op de twee jaar oudere, razend populaire, Leila en ziet daardoor niet hoe Leila's zusje Amira naar hem kijkt. Als Bert een geheim dagboek vindt bij de zussen thuis, begint een levendig liefdesverhaal over leugens, nepnieuws en de superheld Lynx. Maar is het wel zo slim om andermans dagboek te lezen?

    TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    De reis voert langs de plekken waar de Amerikaanse bemoeienis met Cuba diepe sporen heeft achtergelaten: Guantanamo Bay en Varkensbaai, waar de laatste mislukte invasie plaatsvond. Tien jaar na de dood van Fidel Castro blijken Cubanen zich vrij te voelen om openlijk kritiek op het beleid van de eigen regering uit te spreken.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)