Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo verwent abonnees met gratis kerstcontent

    Ziggo gaat alle abonnees vanaf 15 december gratis extra content aanbieden. De provider doet dit elk jaar in de cadeautjesmaand december.
    Jarco Kriek
    3 december 2022
    comments 4
    Ziggo verwent abonnees met gratis kerstcontent

    Net als KPN gaat Ziggo ook het digitale themakanaal NPO 1 Extra aan alle abonnees leveren. KPN doet dit op dit moment al, Ziggo haakt op 15 december aan. Reden voor doorgifte is de visuele weergave van de radio-evenementen NPO 3FM Serious Request en NPO Radio 2 Top 2000.

     

    Nog meer muziek

    Ook andere muziekzenders uit het aanvullende Ziggo Movies & Series XL en TV Zenders Plus die een jaarlijkse hitlijst rond en tijdens de kerstdagen uitzenden zijn bij Ziggo in december voor alle klanten beschikbaar. Het gaat om TV Oranje met de Top 1000 die vanaf de kerstdagen tot de jaarwisseling wordt uitgezonden en 192TV dat rond de feestdagen de Top 2500 toont met de 2500 populairste singles uit de periode 1956 - 1984. Voor de kerstdagen wordt op TV 538 de Radio 538-actie Missie 538 uitgezonden en deze tv-zender is eveneens voor alle Ziggo-abonnees te zien.

     

    Hoe kijk je deze zenders?

    Om via de televisie of decoder naar deze tijdelijk gratis content te kijken, is het digitale instapabonnement TV Standaard/TV Start noodzakelijk. Dit is nodig omdat NPO 1 Extra, TV Oranje en 192TV gecodeerd aangeboden worden. Hierdoor is een smartcard veelal in combinatie met een CI+ module of een van de Ziggo bruikleendecoders Mediabox XL, Mediabox Next of Next Mini noodzakelijk. Ziggo-abonnees die alleen toegang hebben tot het ongecodeerde Kabel TV-zenderaanbod kunnen deze zenders via de online tv-dienst Ziggo GO via pc, laptop, tablet, smartphone, online mediaspeler of Smart TV-internettelevisie bekijken. Voor de twee laatstgenoemde mogelijkheden is wel een Ziggo internetverbinding noodzakelijk.

    ZiggoVodafoneZiggotvtelevisie

    Reacties

  1. TV-TIP The Connection

    The Connection
    NPO 1 om 20:28 uur
    Radiopresentatoren Joost Swinkels, Evelien de Bruijn en Gijs Staverman nemen het tegen elkaar op in de Connection Koepel.

    TV-TIP Nederlands Domste

    Nederlands Domste
    RTL 4 om 21:00 uur
    Schrijver Lale Gül, presentator Mark Baanders, realityster Sjorleone, presentatrice Diva Brons, oud-politicus Henk Krol, zanger Brace, olympisch zwemkampioen Inge de Bruijn, comedian Horace Cohen, influencer Vonneke Bonneke en realityster Denise van der Laan strijden om zo snel mogelijk naar huis gestuurd te worden, zodat ze niet gekroond worden tot winnaar van het programma. Ze krijgen fysieke opdrachten, logica-uitdagingen en kennisvragen die eigenlijk iedereen zou moeten weten. Aan het einde van elke aflevering gaat degene die de meeste vragen goed heeft beantwoord naar huis. Na zeven afleveringen blijven er drie finalisten over, die in de slotaflevering strijden om de titel die je niet wilt winnen: ‘Nederlands Domste’.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)