Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo wil ook kleinzakelijke markt aanboren

    In navolging van UPC wil ook kabelbedrijf Ziggo de kleinzakelijke markt ofwel ZZP-er met een speciaal internet pakket benaderen. Recent verhoogde Ziggo ook al de snelheden van internet.
    Jan-Hein Visser
    22 juli 2009
    comments 0
    Ziggo wil ook kleinzakelijke markt aanboren
    Ziggo volgt, in tegenstelling tot digitale televisie en radio (Ziggo heeft een ruimer zenderaanbod dan UPC) voor wat betreft haar internetdiensten een vergelijkbare weg als de collega's van UPC. Het bedrijf heeft sinds 9 juli jongstleden een speciaal pakket gericht op de ZZP-er, de kleine ondernemers die vaak thuiswerken en daar ook een Ziggo aansluiting hebben.

    Deze producten van 'Ziggo Zakelijk' zijn speciaal gericht op de ZZP-ers en andere ondernemers in de kleinzakelijke markt. De Office Basis producten (ZZ1, ZZ2 en ZZ3) zijn uniform en landelijk binnen het Ziggo gebied- leverbaar. Office Basis, het zakelijke Alles-in-1 pakket via het kabelnetwerk van Ziggo, biedt naast breedband internet ( tot 50 Mb down en 5 Mb up ) en zakelijke telefonie ook ruim 60 radio & televisiezenders, een 2e telefoonlijn, de mogelijkheid tot telefonisch vergaderen, fax via e-mail en 50% korting op bellen naar andere Ziggo-abonnees.

    Door de introductie van de nieuwe Eurodocsis 3.0 techniek is de snelheid van de kabel enorm toegenomen. Zo is er bij de introductie van de Office Basis pakketten keuze tot een download-snelheid van maar liefst 50Mb per seconde. Dat is tot 2 keer sneller dan ADSL en SDSL. Ziggo Zakelijk garandeert de beschikbaarheid van het Office Basis pakket via een Service Level Agreement. Werkt de aansluiting niet of niet zoals afgesproken dan krijgt de ondernemer zijn geld terug.

    Verder biedt Ziggo Zakelijk een deskundige helpdesk speciaal voor de zakelijke klanten die 7 dagen per week bereikbaar is van 08.00 tot 22.00 uur. Optioneel bieden de Office Basis pakketten van Ziggo Zakelijk ook PIN & Chip betalingsmogelijkheden via dezelfde aansluiting. Zo hoeven bijvoorbeeld kleine winkeliers of de Horeca geen extra telefoonlijn meer te gebruiken.




    ZiggoZZP

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)