Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo, Ziggo Sport en Ziggo GO krijgen opfrisbeurt

    VodafoneZiggo gaat Ziggo een opfrisbeurt geven. Niet alleen in reclamecampagnes, maar ook bij het eigen tv-kanaal Ziggo Kanaal 13, Ziggo GO en Ziggo Sport.
    Jarco Kriek
    26 januari 2023
    comments 9
    Ziggo, Ziggo Sport en Ziggo GO krijgen opfrisbeurt
    Foto Getty Images

    Onder het motto ‘Maak vandaag fantastisch’ begint VodafoneZiggo maandag 30 januari met een nieuwe reclamecampagne voor het bedrijfsonderdeel Ziggo. Hiervoor zijn vier korte tv-commercials gemaakt en ook zijn er uitingen op radio, abri’s websites en sociale media. Later volgen ook langere tv-commercials. Onderdeel van de reclamecampagne zijn uitingen op het led-scherm rondom muziektempel Ziggo Dome en op het led-scherm bij het hoofdkantoor van VodafoneZiggo in Utrecht.

     

    Opfrisbeurt

    Het idee achter de campagne is dat het netwerk en de content van Ziggo eindeloze mogelijkheden zouden brengen. Daarbij hoort een subtiele opfrisbeurt. Die is onder mee zichtbaar bij het eigen tv-kanaal van Ziggo op voorkeuzekanaal 13, de kanalen van Ziggo Sport en bij online tv-dienst Ziggo GO. De opfrisbeurt bestaat uit een inclusievere beeldtaal en een nieuwe tone-of-voice.

    ZiggoVodafoneZiggoZiggo GOZiggo Sport

    Reacties

  1. TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    Na Venezuela en Iran ligt nu Cuba in het vizier van de Amerikanen. De regering-Trump blokkeerde alle olietoevoer naar het eiland, in de hoop een opstand tegen de socialistische regering in Havana te forceren. Ook zinspelen de Amerikanen openlijk op militair ingrijpen en een verandering van regime. Is Cuba de volgende prooi? Bram Vermeulen reist over het eiland om de gevolgen van deze diepste crisis sinds de revolutie te onderzoeken en te achterhalen wie ervan profiteert. Bram reist van de hoofdstad Havana naar Santiago, dat zwaar getroffen blijkt door stroomuitval als gevolg van de olieblokkade.

    TV-TIP De Heineken ontvoering

    De Heineken ontvoering
    NPO 3 om 20:25 uur
    Op 9 november 1983 wordt biermagnaat Freddy Heineken samen met zijn chauffeur Ab Doderer in Amsterdam ontvoerd door vier mannen. De jonge criminelen eisen 35 miljoen gulden losgeld en sluiten Heineken en Doderer wekenlang op in een loods.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide