Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo-klanten krijgen persoonlijk dankwoord voor vertrouwen

    VodafoneZiggo bedankt trouwe klanten persoonlijk en geeft hen via Priority meer voordeel naarmate ze langer klant zijn.
    Jarco Kriek
    10 september 2026
    comments 8
    Ziggo-klanten krijgen persoonlijk dankwoord voor vertrouwen
    Foto Getty Images

    CEO Stephen van Rooyen van VodafoneZiggo richt zich in een brief in De Telegraaf rechtstreeks tot klanten van Vodafone en Ziggo. Hij bedankt hen voor hun vertrouwen en legt uit waarom het bedrijf trouwe klanten voortaan nadrukkelijker wil belonen. De brief maakt deel uit van de introductie van het vernieuwde loyaliteitsprogramma Priority.

     

    Vier niveaus

    Binnen Priority bepaalt de duur van de klantrelatie welk voordeel klanten krijgen. Zij worden automatisch ingedeeld in Zilver bij maximaal drie jaar klantduur, Goud bij vier tot en met zeven jaar, Platina bij acht tot en met veertien jaar en Diamant vanaf vijftien jaar. Ook klantjaren bij voorgangers van Vodafone en Ziggo tellen mee. Punten sparen of extra diensten afnemen om een hogere status te bereiken is niet nodig.

     

    Meer voordeel voor trouwe klant

    Voor Ziggo-klanten loopt het voordeel op van twee maanden gratis streaming- of sportaanbod bij Zilver tot vijf maanden bij Diamant. Vodafone-klanten kunnen afhankelijk van hun status onder meer 20 tot 50 euro winkeltegoed krijgen. Daarnaast stijgt de korting op bepaalde evenementen van 20 naar 50 procent. Alle Priority-klanten krijgen ook toegang tot onder meer voorverkoop van tickets, upgrades en winacties.

     

    Nadruk op bestaande klanten

    Volgens VodafoneZiggo is bijna de helft van de Ziggo-klanten al vijftien jaar of langer klant bij Ziggo of een voorganger. Bij Vodafone geldt dat voor ongeveer een derde van de klanten. Van Rooyen stelt dat telecombedrijven traditioneel veel aandacht besteden aan het binnenhalen van nieuwe klanten maar dat het vertrouwen van bestaande klanten minstens zo belangrijk is.

     

    Persoonlijk bedankje

    Van Rooyen bezocht daarnaast enkele langdurige klanten persoonlijk. Onder hen is mevrouw Van Brakel uit Woerden, die al 54 jaar klant is bij Ziggo of een van zijn voorgangers. Ook duizenden andere klanten die al zeer lang bij Vodafone of Ziggo zijn aangesloten, krijgen een persoonlijk bedankje met een digitale bloemenbon.

    VodafoneZiggoZiggoVodafonePriorityloyaliteitsprogrammaStephen van Rooyentelecomklantvoordeel

    Reacties

  1. TV-TIP The Connection

    The Connection
    NPO 1 om 20:28 uur
    Radiopresentatoren Joost Swinkels, Evelien de Bruijn en Gijs Staverman nemen het tegen elkaar op in de Connection Koepel.

    TV-TIP Nederlands Domste

    Nederlands Domste
    RTL 4 om 21:00 uur
    Schrijver Lale Gül, presentator Mark Baanders, realityster Sjorleone, presentatrice Diva Brons, oud-politicus Henk Krol, zanger Brace, olympisch zwemkampioen Inge de Bruijn, comedian Horace Cohen, influencer Vonneke Bonneke en realityster Denise van der Laan strijden om zo snel mogelijk naar huis gestuurd te worden, zodat ze niet gekroond worden tot winnaar van het programma. Ze krijgen fysieke opdrachten, logica-uitdagingen en kennisvragen die eigenlijk iedereen zou moeten weten. Aan het einde van elke aflevering gaat degene die de meeste vragen goed heeft beantwoord naar huis. Na zeven afleveringen blijven er drie finalisten over, die in de slotaflevering strijden om de titel die je niet wilt winnen: ‘Nederlands Domste’.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)