Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Ziggo-zuster Telenet verhoogt abonnementsprijs

    Telenet verhoogt op 19 februari de prijs van de belangrijkste abonnementen. Telenet was tot 31 december een volledig zusterbedrijf van Ziggo, dat nu onderdeel van de joint venture VodafoneZiggo is geworden.
    Jarco Kriek
    10 januari 2017
    comments 8
    Ziggo-zuster Telenet verhoogt abonnementsprijs

    De prijzen van de belangrijkste abonnementsvormen van Telenet gaan gemiddeld met twee procent omhoog. Zo gaan de belangrijkste Alles-in-1 triple play-abonnementen Whop en Whoppa respectievelijk met €1,35 en €1.55 per maand omhoog. De prijzen van aanvullende tv-pakketten als Play, Play More en Play Sports blijven ongewijzigd. Telenet stelt dat de prijsverhoging nodig is om in het vaste en mobiele netwerk te kunnen blijven investeren. Dat is volgens de aanbieder nodig omdat de klantbehoefte naar snellere internetverbindingen groter wordt. Bij mobiele diensten is er tevens meer vraag naar grotere databundels.

     

    Jaarlijkse prijsverhoging Ziggo

    Telenet voert jaarlijks in februari een prijsverhoging door. Het Britse mediabedrijf Liberty Global heeft een controlerend meerderheidsbelang in Telenet. Liberty Global was tot 31 december volledig eigenaar van het Nederlandse kabelbedrijf Ziggo. Nu Ziggo samen met Vodafone Nederland onderdeel van de joint venture VodafoneZiggo is geworden, hebben Vodafone en Ziggo een gelijkwaardig belang van vijftig procent in deze joint venture. Ziggo voerde de voorgaande jaren op 1 juli een prijsverhoging door die veelal procentueel gelijk aan Telenet was. Onduidelijk is of VodafoneZiggo dit jaar – mede door de sterke concurrentie op de Nederlandse markt – een prijsverhoging doorvoert. En zo ja, of VodafoneZiggo vasthoudt aan de datum 1 juli.

    TelenetZiggoVodafoneVodafoneZiggoLiberty GlobalAlles-in-1alles in 1triple playquad playprijsverhogingabonnementenonlineinternetmobielvastnetwerk

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)