Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Digitenne duurder na omwisselen decoder naar DVB-T2

    Voor veel abonnees wordt Digitenne duurder nadat KPN de tv-decoder heeft omgewisseld. Dit komt omdat korte tijd na het omwisselen alle aan het abonnement gekoppelde smartcards uit worden geschakeld.
    Peter de Koning
    26 februari 2018
    comments 12
    Digitenne duurder na omwisselen decoder naar DVB-T2
    Foto ANP

    Digitenne maakt in april 2019 definitief de overstap naar de nieuwe uitzendtechniek DVB-T2/HEVC. In het vierde kwartaal van dit jaar wordt echter al met overschakelen begonnen. Dit gebeurt per regio. In de aanloop naar de eerste werkzaamheden is KPN onlangs met het omruilen van bruikleendecoders begonnen. Voor DVB-T2/HEVC is immers een nieuwe decoder nodig om de zenders te ontvangen. Dit betekent voor menig abonnee dat ook de smartcards uit worden gezet die met eigen apparatuur – bijvoorbeeld in televisies met CI-module – gebruikt worden. Dit blijkt uit meldingen op het gebruikersforum van KPN.

     

    Extra abonnement

    De mogelijkheid van gebruik van een tweede en derde tv-decoder bij een Digitenne-abonnement blijft bestaan. Alleen hiervoor dient de abonnee extra decoders bij KPN te huren. Bij gebruik op drie televisies wordt Digitenne na het omwisselen van de decoder maximaal tien euro per maand duurder. De huur van een extra decoder bedraagt namelijk vijf euro per maand. KPN levert bij Digitenne standaard één decoder in bruikleen die bij het abonnement van €15,50 per maand is inbegrepen.

    KPNDigitenneDVB-T2televisietvabonnementdecoderHEVCH.265smartcardprijsverhoging

    Reacties

  1. TV-TIP De slimste mens

    De slimste mens
    NPO 1 om 21:30 uur
    Nieuwe uitdager: Ghislaine van IJperen.

    TV-TIP Mag ik jouw nier?

    Mag ik jouw nier?
    NPO 3 om 22:40 uur
    Dylan (30) en Tian (17) vertellen openhartig over hun dagelijks leven, hun toekomstplannen en de impact van nierfalen. Wat betekent het om op jonge leeftijd te leven met de wetenschap dat een nieuwe nier noodzakelijk is om verder te kunnen? Hoe blijf je dromen over studie, werk, liefde en vrijheid terwijl je lichaam steeds minder meewerkt? En hoe voelt het om openlijk op zoek te gaan naar een nier van iemand anders?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)