Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Dyanne Beekman stopt per direct met Passion for Fashion

    Styliste Dyanne Beekman moet om gezondheidsredenen stoppen met het NET 5-programma Passion for Fashion.
    28 maart 2008
    comments 0
    Dyanne Beekman stopt per direct met Passion for Fashion
    Styliste Dyanne Beekman moet om gezondheidsredenen stoppen met het NET 5-programma Passion for Fashion.
     
    De presentatrice struikelde een paar weken geleden over haar hond en kwam hard ten val. Toch ging ze ondanks hoofdklachten gewoon door met werken. Ook had ze verwondingen in haar gezicht. Nu blijkt dat het hoofdletsel ernstiger is dan gedacht. Ze moet nu drie maanden strikte rust nemen en kan dus niet verder met Passion for Fashion.

    Dyanne Beekman zegt tegen RTL Boulevard: 'Ik kan moeilijk uitleggen hoe ik gevallen ben, maar als ik er aan terugdenk word ik weer kotsmisselijk. Mijn hersenschudding bleek erger dan gedacht. Mijn arts zei: als je nu geen rust neemt gaat het licht uit.'

    De styliste had al één aflevering van Passion for Fashion opgenomen. 'Maar ik zag zelf dat ik onder de medicatie zat en af en toe met mijn ogen draaide. Dat kan echt niet, dus ben ik gestopt met het programma.' NET 5 gaat een vervangster zoeken.
     
     
    Dyanne BeekmanPassion for FashionNET 5

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)