Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Interviews

    Carlo Boszhard

    Typisch Carlo & Irene

    Gijsbert de Fokkert
    31 maart
    Carlo Boszhard

    Carlo Boszhard en Irene Moors proppen al hun in Telekids, Let’s Dance, De TV Kantine en Life 4 You opgedane ervaring in één programma: Typisch Carlo & Irene.

    Een spiksplinternieuwe zaterdagavondshow! In Typisch Carlo & Irene bepalen Carlo Boszhard en Irene Moors wie het beste kan persifleren. Ze worden daarin bijgestaan door bekende Nederlanders. "We weten echter van tevoren nog niet wie in ons team zit”, legt Carlo uit. "In de eerste spelronde kijken we geblinddoekt of we kunnen raden wie de gastspelers zijn.” De daaropvolgende spelonderdelen hebben vooral met persifleren te maken. "Het is eigenlijk een kruising tussen Hints en De TV Kantine”, vervolgt de 44-jarige entertainer. "Ik denk dat de kijkers van mij verwachten dat ik al die typetjes zo uit mijn mouw schud, maar dat is niet zo; ik haal iedereen door elkaar!Wat dat betreft, ben ik nog best wel nerveus voor de opnamen. Irene niet denk ik, die is vooral zenuwachtig dat ze wel eens zou kunnen verliezen. Serieus, zij wil áltijd winnen…”

    Chaos
    Om mensen in de maling te nemen, gaan Carlo en Irene ook de straat op als twee bekende typetjes uit De TV Kantine. Boszhard: "Maar het leuke aan Typisch Carlo & Irene is vooral dat je bekende Nederlanders even in een andere rol ziet. Hoe brengen zij het er vanaf als ze andere bekende Nederlanders imiteren? We bieden fun, chaos en hilariteit, het zaterdagavondgevoel waarbij je samen met de hele familie even kunt lachen. Typisch Carlo & Irene is een programma waar ik zélf ook voor zou gaan zitten.”

    Lees hier het interview met Carlo over The Masked Singer
    Lees hier het interview met Carlo over De TV Kantine

    Lees hier het interview met Carlo over Lottos onvergetelijke zaterdag

    © foto Nick van Ormondt

  1. Interview

    • *

      Filemon Wesselink

      Made in China

      Chinese webshops zorgen ervoor dat Nederland overspoeld wordt met miljoenen pakketjes. Wat is er mis met dat spul? Filemon Wesselink (46) onderzoekt 't in 4 delen.
      Reacties0 reactie(s)