Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    (Upd.) CanalDigitaal gaat samenwerken met 'online'

    Internetprovider Online en digitale televisie en radio aanbieder CanalDigitaal starten vanaf vandaag de verkoop van hun gezamenlijk pakket van internet, vaste telefonie en HDTV. Met deze samenwerkingsovereenkomst kan de consument met één aankoop kiezen voor het beste uit de werelden van internet en televisie.
    Jan-Hein Visser
    23 juni 2009
    comments 0
    (Upd.) CanalDigitaal gaat samenwerken met 'online'
    CanalDigitaal gaat dan uiteindelijk toch weer een serieuzere poging wagen met Triple Play. Overigens liet zusterbedrijf TV Vlaanderen al eerder doorschemeren om dit te gaan doen. Samen met de uitgebreide advertentiecampagne, het volledig in huis halen van de klantenservice en diverse verbeteringen in het zenderaanbod, laat CanalDigitaal zien een serieuze speler te willen worden.

    Het Internet + Telefonie + HDTV abonnement is verkrijgbaar in een aantal verschillende varianten. Klanten ontvangen standaard digitale televisie en radio met zo’n 400 zenders, digitale vaste telefonie en internet tot 20 Mb/s. De instapkosten voor wie Triple Play pakketten wil afnemen zullen laag zijn om de consument over de streep te trekken. Het ziet er dan ook naar uit dat de bedrijven serieuzer willen gaan concurreren met de kabel en adsl/glasvezel aanbieders.

    Door de bundeling van de krachten van CanalDigitaal en Online heeft de consument volgens deze bedrijven nu de beschkking over snel internet, voordelig bellen en het mooiste televisiebeeld vanaf € 44,95 per maand. De eenmalige kosten voor de nieuwe Internet + Telefonie + HDTV abonnementen komen op € 49 in plaats van € 99 en er worden verder geen registratiekosten berekend. Klanten ontvangen alle benodigde apparatuur, zoals modem, decoder en schotel, in bruikleen.

    Update: woordvoerder Martijn van Hout laat weten dat het bovenstaande aanbod voor nieuwe abonnees is, maar dat er voor alle huidige abonnees vanaf half juli ook mogelijkheden komen.
    CanalDigitaalOnline

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)