Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Abonneerecord voor betaalzenders Film1 en Sport1

    Met meer dan 360.000 abonnees voor de betaalzenders Film1 en Sport1 heeft Chellomedia het meeste abonnees ooit die in Nederland een abonnement op betaaltelevisie heeft genomen.
    Jarco Kriek
    5 februari 2009
    comments 0
    Abonneerecord voor betaalzenders Film1 en Sport1

    Het gaat goed met de betaalzenders Film1 en Sport1 van het bedrijf Chellomedia. Een stijgend aantal abonnees weet de weg naar de betaalzenders te vinden. Op 1 februari bereikte Chellomedia het recordaantal van 360,000 abonnees. Binnen een jaar schreef Chellomedia meer dan 36.000 nieuwe abonnees in.

    Het aantal van 360.000 abonnees is het hoogste aantal dat een abonneezender ooit in Nederland heeft weten te bereiken. Of dit overigens nog lang het geval is moet nog worden bezien. De nieuwe abonneezender Eredivisie Live, een joint-venture tussen de voetbalclubs verenigd in de ECV en productiebedrijf Endemol, blaast hete adem in de nek van Chellomedia. Eredivisie Live heeft volgens eigen zeggen nu meer dan 300.000 abonnees en in het businessplan van de zender staat dat dit aantal in het komende jaar moet doorstomen tot een abonneeaantal dat meer is dan het huidige aantal abonnees dat Chellomedia heeft.

    Vooral nieuwe diensten als Subscription Video on Demand (SVoD), dat sinds augustus 2008 in Nederland via UPC beschikbaar is, zijn goed aangeslagen bij de abonnee. Ook is Film1 onlangs een vijfde 24-uur filmzender, Film1 Action, gestart waarop alleen actiefilms te zien zijn. Ook de komst van een tweede 24-uur sportzender heeft zeker bijgedragen aan de groei van het aantal abonnees.

    Film1Sport1ChellomediaEredivisie Live

    Reacties

  1. TV-TIP Zappbios: Het dagboek van Bert

    Zappbios: Het dagboek van Bert
    NPO 3 om 15:30 uur
    De dertienjarige Bert wil de coolste jongen van de school worden. Hij denkt dat hij verliefd is op de twee jaar oudere, razend populaire, Leila en ziet daardoor niet hoe Leila's zusje Amira naar hem kijkt. Als Bert een geheim dagboek vindt bij de zussen thuis, begint een levendig liefdesverhaal over leugens, nepnieuws en de superheld Lynx. Maar is het wel zo slim om andermans dagboek te lezen?

    TV-TIP Frontlinie

    Frontlinie
    NPO 2 om 20:25 uur
    De reis voert langs de plekken waar de Amerikaanse bemoeienis met Cuba diepe sporen heeft achtergelaten: Guantanamo Bay en Varkensbaai, waar de laatste mislukte invasie plaatsvond. Tien jaar na de dood van Fidel Castro blijken Cubanen zich vrij te voelen om openlijk kritiek op het beleid van de eigen regering uit te spreken.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)