Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    BBC zet social media in bij slot Africa

    De BBC herhaalt de laatste aflevering van Africa zondagavond om 18.00 uur op BBC1. De EO begint met de serie op dinsdagavond op Nederland 1.
    Jan-Hein Visser
    10 februari 2013
    comments 0
    BBC zet social media in bij slot Africa
    De BBC heeft wegens grote belangstelling Twitter ingezet om vragen van kijkers over de serie Africa te beantwoorden. David Attenborough geeft persoonlijk de antwoorden.

    Via Twitteraccount @BBCNature en onder de hashtag #AskAttenborough betrekt de BBC daarmee de kijker voor het eerst interactief bij het programma. Voor de 86-jarige Sir David Attenborough, die de serie presenteert, was het zijn eerste optreden op Twitter. Het aantal tweets over de serie liep op tot tegen de tienduizend.

    Africa ook bij de EO

    De laatste aflevering van Africa is woensdag om 22.00 uur te zien op BBC One en op BBC One HD (o.a. bij UPC en via satelliet) in native HD en met Dolby Surround geluid. De aflevering wordt door Attenborough zelf gepresenteerd en gaat over de toekomst van het Afrikaanse continent en de bedreiging van wildlife door stropers, klimaatverandering en ontbossing. Vanaf 12 februari zal de EO de serie ook in Nederland op de buis brengen op Nederland 1. VRT Canvas brengt de serie momenteel ook en wel iedere donderdagavond.

    Update: zondag om 18.00 uur wordt de aflevering van Africa op BBC One en BBC One HD herhaald. De serie begint dinsdagavond op Nederland 1 bij e EO.
    WildlifeAfricaEOBBCBBC NatureSir David Attenborough

    Reacties