Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    BravaNL viert komst op kabelnet Amsterdam

    De nieuwe Nederlandse klassieke muziekzender BravaNL viert zijn introductie in Amsterdam met een feestelijk zomeraanbod uit de hoofdstad.
    Jan-Hein Visser
    11 juli 2011
    comments 0
    BravaNL viert komst op kabelnet Amsterdam

    De nieuwe Nederlandse klassieke muziekzender BravaNL viert zijn introductie in Amsterdam met een feestelijk zomeraanbod uit de hoofdstad. Sinds 1 juli wordt BravaNL ook in de hoofdstad doorgegeven in het basispakket van kabelbedrijf UPC. Amsterdam en UPC hebben altijd qua kabel bekend gestaan om een moeilijk te nemen bastion maar het is de ondernemers achter de cultuurzender toch gelukt.

    Om dit heuglijke feit te vieren, zet BravaNL de schijnwerpers gedurende de zomermaanden op het Amsterdamse muziekleven. Onder de noemer ‘Amsterdamse Zomerweken’ worden in juli en augustus wekelijks uitzendingen gewijd aan concerten, voorstellingen en klassieke musici uit Amsterdam.

    Op 4 juli jongstleden is BravaNL toegevoegd aan het basispakket van UPC in Amsterdam en omstreken. De zender is zowel in het analoge aanbod als ook digitaal te zien (al kunnen sommige kijkers met digitale ontvangst nog technische problemen ondervinden). De nieuwe kijkers worden door BravaNL welkom geheten met de ‘Amsterdamse Zomerweken’, waarbij de maand juli grotendeels in het teken staat van opera uit de hoofdstad.

    Naast diverse producties van De Nederlandse Opera zendt BravaNL ook de bijzondere registratie van Pimpinone uit. Deze komische opera van Telemann werd opgenomen in restaurant Fifteen van Jamie Oliver. Augustus staat voor een groot deel in het teken van de Amsterdamse concertpraktijk en festivals. Meer informatie over de programma’s in het kader van de ‘Amsterdamse Zomerweken’ is te vinden op de website www.bravanl.nl.


    Brava NLUPCAmsterdam

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)