Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Catastrofe voor FOX Sports dreigt: ‘Eredivisie langer afgelast’

    Als het aan de burgemeesters van de grote steden in Nederland ligt, worden alle evenementen in ieder geval tot 1 september afgelast.
    Jarco Kriek
    17 april 2020
    comments 11
    Eredivisie mogelijk maandenlang in de ban
    Foto ProShots

    De burgemeesters van grote steden zijn tevens leidinggevend in diverse veiligheidsregio’s. Zij spelen een cruciale rol in het beleid van de overheid om de huidige coronacrisis het hoofd te bieden. Onder de noemer evenementen valt, als het aan de burgemeesters ligt, ook het betaald voetbal. Dit meldt NOS. Als de overheid het advies van de burgemeesters overneemt, betekent dit dus het einde van de lopende competities Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie. De verwachting is dat het kabinet volgende week meer bekendmaakt over het beleid voor de komende maanden met betrekking tot evenementen en voetbalwedstrijden. Eerder deze week maakte de Duitse overheid bekend voetbalcompetities als Bundesliga in ieder geval tot 1 september te verbieden.

     

    FOX Sports

    De uitzendrechten van Eredivisie, Keuken Kampioen Divisie en Bundesliga zijn in het bezit van betaalzender FOX Sports. Mocht het kabinet het advies van de burgemeesters overnemen dan betekent dit het meest slechte scenario voor de betaalzender. Het belangrijkste sportcontent is dan in ieder geval tot 1 september niet meer beschikbaar. De kans dat nog meer Nederlanders het abonnement tijdelijk opzeggen, wordt door een dergelijke beslissing van het kabinet groter. Een FOX Sports-abonnement kost bij Ziggo minimaal €17,95 per maand. Bij KPN moet hiervoor €12,99 betaald worden. Bij veel andere aanbieders – waaronder T-Mobile – kost het goedkoopste FOX Sports-abonnement €7,50 per maand.

    FOX SportsEredivisieBundesligavoetbaluitzendrechtenabonnementcorona

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Leo Blokhuis

      Top 2000 Quiz

      Het was het jaar waarin Coldplay definitief doorbrak, het internet ontplofte, maar ook de onzekerheid of er nog wel leven zou zijn na 2000. Het jaar 1999 herinnert fans van NPO Radio 2 echter nog aan iets heel ánders, namelijk aan de start van de Top 2000.
      Reacties0 reactie(s)