Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Commissariaat geeft toestemming tv-gids Omroep MAX

    Het Commissariaat voor de Media heeft Omroep MAX toestemming gegeven een programmablad onder de naam MAX Magazine uit te geven.
    Jarco Kriek
    18 september 2012
    comments 0
    Commissariaat geeft toestemming tv-gids Omroep MAX
    Foto: ANP

    Het Commissariaat voor de Media heeft Omroep MAX toestemming gegeven een programmablad onder de naam MAX Magazine uit te geven. Vorige maand werd deze aanvraag door Omroep MAX ingediend.

    Omroep MAX-directeur Jan Slagter heeft via twitter laten weten dat het Commissariaat voor de Media toestemming voor MAX Magazine heeft gegeven. "We kunnen nu aan de slag", aldus Slagter. Na maandenlang onderzoek naar de behoefte voor een dergelijk programmablad voor de 50-plus doelgroep en de toestemming van de mediawaakhond kan nu een nieuw hoofdstuk aan het succesverhaal van Omroep MAX worden bijgeschreven.

    Volgende stap

    Na het behalen van voldoende leden en een definitieve status in het omroepbestel is MAX Magazine de volgende stap voor Omroep MAX. MAX Magazine is al enige tijd het eigen ledenblad van Omroep MAX. Door de toestemming van het Commissariaat voor de Media kan men dit nu naar een volwaardige programmablad met uitgebreide programmagegevens opwaarderen.

    Omroep MAXprogrammagidstv-gidsMAX MagazineJan SlagterCommissariaat voor de Media

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)