Dakar Rally te zien bij Eurosport
Autosport-liefhebbers beginnen het nieuw jaar goed bij Eurosport. Dagelijks zijn live-beelden van de Dakar Rally op deze Europese sportzender te zien.
31 december 2009
comments 0

Het nieuwe jaar begint voor alle autosport-liefhebbers goed. Vanaf de eerste dag van 2010 tot en met 17 januari 2010 zijn dagelijks de hoogtepunten van de Dakar Rally dagelijks te zien bij de Europese sportzender Eurosport. Deze wordt in deze periode in Chili en Argentinië verreden.
Het is voor de tweede achtereenvolgende keer dat de Rally op Zuid-Amerikaans terrein wordt verreden. 184 Motoren en quads, 138 auto’s en 50 trucks rijden ‘tegen de klok in’ over een parcours van 14 etappes en 8600 zanderige kilometers van Buenos Aires naar Buenos Aires. Het grootste obstakel in deze editie van de Dakar Rally is de Atacama woestijn waar de deelnemers in vijf etappes doorheen rijden. Elke avond zendt Eurosport vanaf 20:20 uur live de finish van de etappe van die dag uit, met aansluitend interviews met coureurs, hun bijrijders en andere kopstukken, geproduceerd door de Eurosport crews on site. Om 23:00 uur volgt een 45 minuten durende live-uitzending vanaf de bivak, met een terugblik op de race van de afgelopen dag, interviews en een vooruitblik op de dag van morgen.
EurosportEurosport HDHDTVDakar Rally










