Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Nieuw online mannenkanaal SBS7 blijkt hoax

    Een item over de nieuwe online 'mannenzender' SBS7 heeft woensdag heel wat mensen gefopt. Talpa kwam al snel naar buiten met het bericht dat het hier nepnieuws betreft.
    Jan-Hein Visser
    10 januari 2018
    comments 2
    Nieuw online mannenkanaal SBS7 blijkt hoax

    Een aantal vloggers had het item de wereld in gebracht 'in naam van John de Mol's Talpa'. Het leek op een heus persbericht, inclusief website sbs7.nl en de aankondiging van de programmering: 'Op 1/2 lanceert John de Mol SBS7, een online mannenzender waar iedere man 24/7 on demand entertainment met een scherp randje kan vinden. Op dit nieuwe platform zal alles te vinden zijn waar de moderne mannelijke kijker behoefte aan heeft. Van extreme sports tot next level travel en van fashion tot supercars. Vier mannen en een stoere vrouw zullen als vaste presentatoren, uiteenlopende programma’s gaan presenteren in binnen- en buitenland.' Diverse nieuwsmedia namen het bericht over waarop Talpa snel naar buiten kwam met een reactie dat zij geen tegenhanger van RTL 7 gaan brengen. Of Talpa verdere stappen onderneemt wegens deze actie is niet bekend.

    SBSSBS BroadcastingSBS6SBS7HoaxFake NewsNepnieuwsTalpaJohn de MolRTL7

    Reacties

  1. TV-TIP Schaatsen: World Cup Stavanger

    Schaatsen: World Cup Stavanger
    NPO 1 om 14:20 uur
    Je zou haar zo zonder helm bijkans niet herkennen, maar Marijke Groenewoud schaatst haar rondjes niet alleen maar op de achtervolging en massastart. De Hallumse reed tijdens het World Cup kwalificatietoernooi op de 1.500 meter zelfs naar het goud, nog voor topfavoriet Antoinette Rijpma-de Jong. Tijdens de aftrap van het World Cup-seizoen in het Japanse Obihiro bleef een nieuwe krachtmeting uit: de ploeg van Jillert Anema bleef thuis. In het Noorse Stavanger is Groenewoud wél weer van de partij.

    TV-TIP The Last Boy Scout

    The Last Boy Scout
    Paramount Network om 20:00 uur
    Privédetective Joe Hallenbeck (Bruce Willis) zit aan de grond. Dus komt het goed uit dat ex-footballspeler Jimmy Dix (Damon Wayans) hem inhuurt om zijn vriendin Cory (Halle Berry) te beschermen. Cory heeft belastende informatie over de eigenaar van Jimmy's oude club. Als ze vermoord wordt besluiten Joe en Jimmy haar dood te wreken.

    Interview

    • *

      Leo Blokhuis

      Top 2000 Quiz

      Het was het jaar waarin Coldplay definitief doorbrak, het internet ontplofte, maar ook de onzekerheid of er nog wel leven zou zijn na 2000. Het jaar 1999 herinnert fans van NPO Radio 2 echter nog aan iets heel ánders, namelijk aan de start van de Top 2000.
      Reacties0 reactie(s)