Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Discovery Channel On Demand bij UPC

    Discovery Networks Benelux komt vandaag met Discovery On Demand bij UPC.
    4 maart 2010
    comments 0
    Discovery Channel On Demand bij UPC
    Discovery Networks Benelux komt vandaag met Discovery On Demand bij UPC.

    Discovery On Demand bevat programma’s van Discovery Channel en Animal Planet. Voorlopig zijn alle programma’s gratis te bekijken door UPC-abonnees die beschikking hebben over digitale kabel tv.

    De rode knop op de afstandsbediening komt in beeld op Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science, Discovery World en Discovery Travel & Living. Programma’s zijn ook op te vragen via de UPC On Demand sectie in de Elektronische Programmagids (EPG), onder tv-zenders.

    Algemeen directeur Jochem de Jong van Discovery Networks Benelux: 'Dit is de eerste stap in onze video on-demand strategie. Het past binnen de strategie om onze kijkers in hun eigen tempo en op een zelfgekozen moment de kwalitatieve content van Discovery Channel en Animal Planet te laten ervaren.'
    Discovery Networks Beneluxon demandUPC

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)