Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Eigen YouTube-kanaal Van Kooten en De Bie

    Kees van Kooten en Wim de Bie zijn terug. Ze hebben een eigen YouTube-kanaal geopend. Vrijwel het hele oeuvre van het tweetal is op deze manier interactief in huiskamers beschikbaar.
    Jarco Kriek
    21 december 2014
    comments 6
    Eigen YouTube-kanaal Van Kooten en De Bie
    Foto: ANP

    Kees van Kooten en Wim de Bie zijn terug. Ze hebben een eigen YouTube-kanaal geopend. Vrijwel het hele oeuvre van het tweetal is op deze manier interactief in huiskamers beschikbaar.


    Alle bekende typetjes – zoals de Vieze man en Jacobse en Van Es – zijn via het YouTube-kanaal te bekijken. Van Kooten en De Bie hebben dit kanaal vooral opgericht omdat er op YouTube een wildgroei van video’s van het duo ontstond. Deze zijn soms van onduidelijke afkomst en hebben een slechte kwaliteit. Op het eigen YouTube-kanaal zijn de originele opnames in goede kwaliteit te bekijken. Van Kooten en De Bie zijn niet alleen Over The Top (OTT) op de interactieve manier in de huiskamer te bekijken. Op het digitaal themakanaal Nostalgienet zijn ze regelmatig te zien met hun programma Nostalgie met Koot en Bie.

    Koot & BieKees van KootenWim de BieVPRONostalgienetde vieze mande tegenpartijJacobse en Van EsTouTubevideodienstOver The TopOTT

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)