Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Eredivisie en FOX Sports in zee met Voetbal International

    Voetbal International heeft een belangrijke stap gezet in de cross-media verslaggeving van de Nederlandse voetbalcompetitie Eredivisie.
    Jarco Kriek
    2 februari 2016
    comments 1
    Eredivisie en FOX Sports in zee met Voetbal International

    Voetbal International heeft een belangrijke stap gezet in de cross-media verslaggeving van de Nederlandse voetbalcompetitie Eredivisie. Het voetbalblad is per direct official supplier van de Eredivisie.


    Voetbal International sloot de overeenkomst met Eredivisie Media & Marketing. Dit is het bedrijf waarin de uitzendrechten van de Eredivisie en de betaalzender FOX Sports zijn ondergebracht. Als mediapartner van Eredivisie Media & Marketing krijgt Voetbal International toegang tot exclusieve FOX Sports-content en uitgebreide exposuremogelijkheden op alle EMM-kanalen, op radio en tv, online en in de Eredivisie-stadions.

    Exclusieve content KPN

    Naast video-items voor de eigen internetsite maakt Voetbal International in opdracht van KPN ook een deel van de exclusieve content die het telecombedrijf aan klanten onder de noemer KPN Presenteert aanbiedt. Dit exclusieve content is voor KPN-abonnees Interactieve TV en Play van KPN beschikbaar. KPN is al langere tijd mediapartner van de Eredivisie en kan hierdoor onder meer via het mobiele 4G-platform de dienst Goal Alert aanbieden.

    FOX SportsFOXFOX Sports EredivisieFOX Sports InternationalPremier LeaguevoetbalEngelandtennisATPATP World TourvoetbalEredivisiePremier LeagueBundesligaAjaxPSVSuper Sunday

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)