Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Eredivisie Live over grens 200.000 abonnees

    Het nieuwe voetbalkanaal Eredivisie Live heeft in de eerste maand van uitzenden 200.000 betalende abonnees aan zich weten te binden.
    Jarco Kriek
    30 september 2008
    comments 0
    Eredivisie Live over grens 200.000 abonnees

    Het nieuwe voetbalkanaal Eredivisie Live, een samenwerking tussen de ECV en Endemol, heeft in de eerste maand van uitzenden 200.000 betalende abonnees aan zich weten te binden. Zowel de ECV, het samenwerkingsverband van alle eredivisie voetbalclubs, als Endemol zeggen dat dit aantal boven verwachting is.

    Toch dienen deze positieve geluiden van de initiatiefnemers enigszins genuanceerd te worden. Met het behalen van de grens van 200.000 abonnees zit de voetbalzender ongeveer op hetzelfde aantal voetbalabonnees dat Tele2 aan het einde van het vorige voetbalseizoen had weten te behalen. Juist om meer abonnees - en dus meer inkomsten voor de voetbalclubs - met het live voetbal binnen te halen, besloot de ECV samen met Endemol zelf een betaalkanaal te gaan exploiteren. Het is nog maar de vraag of Eredivisie Live de komende drie maanden nog eens 200.000 abonnees aan zich weet te binden om de doelstelling van 400.000 abonnees aan het einde van dit kalenderjaar te kunnen bereiken.

    Daarnaast is er bij een gedeelte van de huidige abonnees onvrede over het programmering van Eredivisie Live. Via CanalDigitaal en Digitenne, de tweede en derde grootste digitale televisieaanbieders van Nederland, worden slechts twee van de in totaal vier kanalen van Eredivisie Live uitgezonden. Deze groep van potentieel meer dan 1,3 miljoen kijkers kreeg onlangs op Eredivisie Live 2 een herhaling van de wedstrijd Feijenoord – Ajax voorgeschoteld, die kort daarvoor te zien was via Eredivisie Live 1. Dit viel niet in goede aarde, want op hetzelfde moment waren er op het derde en vierde voetbalkanaal wel live wedstrijden te zien.

    ECV en Endemol kunnen wel met tevredenheid terugkijken op het grote bereik van de zender. Deze heeft via door uit te zenden via alle Nederlandse digitale uitzendplatformen een landelijke dekking. Behalve via de grote providers is Eredivisie Live ook te zien via veel kleine digitale televisieaanbieders.

     

    Eredivisie Live

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)