Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Eurosport koopt exclusieve uitzendrechten wielrennen

    Eurosport blijft ook de komende jaren de wielerkoersen van organisator RCS exclusief in Nederland aanbieden. Hieronder valt ook de populaire wielerkoers Giro d’Italia.
    Jarco Kriek
    19 februari 2021
    comments 4
    Eurosport koopt exclusieve uitzendrechten wielrennen
    Foto Getty Images

    Discovery Inc. – het moederbedrijf van Eurosport – is met RCS overeengekomen dat het voor diverse landen – waaronder Nederland – de exclusieve uitzendrechten in bezit krijgt van wielerkoersen onder de vlag de organisator. De nieuwe overeenkomst loopt tot en met 2025. Naast de RCS-wielerkoersen blijft Eurosport ook andere belangrijke koersen uitzenden. Hieronder bevinden zich onder meer Tour de France en Amstel Gold Race. Hiervoor heeft Eurosport echter geen exclusiviteit en hierdoor zijn deze wielrenevenementen ook bij onder meer NPO (NOS) en VRT live te volgen.

     

    Giro d’Italia

    Het belangrijkste evenement dat door RCS wordt georganiseerd is Giro d’Italia. Maar ook eendaagse wedstrijden als Milaan-San Remo vallen onder het exclusiviteitscontract. Onderstaand vindt u alle wielerkoersen die dit jaar en de komende jaren exclusief en live bij Eurosport, Eurosport Player en discovery+ live te volgen zijn.

     

    • UAE Tour (21 tot en met 27 februari)
    • Strade Bianche (6 maart)
    • Tirreno-Adriatico (10 tot en met 16 maart)
    • Milaan-San Remo (20 maart)
    • Giro di Sicillia ( 31 maart tot en met 3 april)
    • Giro d’Italia (8 tot en met 30 mei)
    • Milaan-Turijn (6 oktober)
    • Gran Piermonte (7 oktober)
    • Ronde van Lombardije (9 oktober)
    DiscoveryDiscovery BeneluxEurosportEurosport Playerdiscovery+uitzendrechtenwielrennen

    Reacties

  1. TV-TIP MasterChef Australië: Dessert Masters

    MasterChef Australië: Dessert Masters
    Net5 om 19:30 uur
    De bejubelde Australische MasterChef-franchise wordt uitgebreid met een nieuwe gang. Onder leiding van Melissa Leong en Amaury Guichon kruisen in Dessert Masters tien bekende en minder bekende patissiers de gardes om het beste dessert uit hun bakblik te toveren. Onder hen Reynold Poernomo, de toetjeskoning die het in het zevende seizoen van MasterChef nog tot de vierde plek wist te schoppen. Inmiddels is hij de trotse eigenaar van dessertbar KOI in Sydney.

    TV-TIP Voetbal: Nations League (v): Nederland - België

    Voetbal: Nations League (v): Nederland - België
    NPO 3 om 20:23 uur
    In een groep met regerend Europees kampioen en verliezend WK-finalist Engeland wisten de Nederlandse dames bij de start van de eerste Nations League voor vrouwen al dat ze zich geen enkele misstap konden veroor­loven. Alleen de winnaar van de groep houdt immers kans op een ticket voor de Spelen. Toch ging het al in de eerste wedstrijd tegen België mis. Maar Oranje rechtte haar rug, en schopte het na vier wedstrijden tot de virtuele groepswinst. De laatste horde: die dekselse Red Flames.

    Interview

    • *

      Leo Blokhuis

      Top 2000 Quiz

      Het was het jaar waarin Coldplay definitief doorbrak, het internet ontplofte, maar ook de onzekerheid of er nog wel leven zou zijn na 2000. Het jaar 1999 herinnert fans van NPO Radio 2 echter nog aan iets heel ánders, namelijk aan de start van de Top 2000.
      Reacties0 reactie(s)