Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Film1 levert nu ook exclusieve content aan abonnees

    Onder de naam Film1 Original gaat Film1 beginnen met het leveren van exclusieve content aan eigen klanten.
    Jarco Kriek
    10 december 2020
    comments 0
    Film1 levert nu ook exclusieve content aan abonnees
    Foto Getty Images

    De eerste Film1 Original gaat zaterdag 12 december in première. De film My Dad's Christmas Date wordt dan vanaf 20.30 uur lineair uitgezonden op het kanaal Film1 Première. Gelijktijdig komt de film ook beschikbaar op het video on demand-platform van Film1 bij distributeurs als Ziggo en KPN alsmede ook de mobiele tv-dienst Film1 GO.

     

    SPI International

    My Dad's Christmas Date is niet alleen bij Film1 te zien, maar bij alle filmzenders die behoren tot SPI International. Sinds augustus 2019 is dit internationaal mediabedrijf eigenaar van de Nederlandse betaalzender Film1. Met exclusieve content proberen onder meer Ziggo, Netflix, Videoland, Amazon Prime Video en Disney+ bestaande abonnees langer aan het product te binden en nieuwe abonnees te werven.

    Film1Film1 GOvideo on demandfilmscontentcontentaanbodexclusieve contentSPI International

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)