Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Formule1 in HD bij Sky Deutschland

    Het komend Formule1 raceseizoen is in ieder geval in Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland in HD-kwaliteit bij Sky Deutschland te zien,. Dat heeft de betaaltelevisieaanbieder bekend gemaakt.
    Jarco Kriek
    12 januari 2011
    comments 0
    Formule1 in HD bij Sky Deutschland

    Sky Deutschland heeft als eerste televisieaanbieder aangekondigd dat men het komende Formule1 raceseizoen in HD-kwaliteit gaat uitzenden. Officieel heeft de FOM, die de uitzendrechten van de Formule1 exploiteert, de stap van de Formule1 naar HD nog niet bekend gemaakt. Dat lijkt slechts een kwestie van tijd.

    Dat de Formule1 in HD-kwaliteit beschikbaar komt wil zeker nog niet zeggen dat alle televisieaanbieders de races ook daadwerkelijk in HD gaan uitzenden. De televisieaanbieders dienen hiervoor een extra overeenkomst met de FOM te bereiken. Sky Deutschland heeft recentelijk het contract met de FOM verlengd. Daarbij zijn direct ook afspraken over het uitzenden van de Formule1 in HD gemaakt. Omdat er extra betaald moet worden voor het uitzenden in HD is de kans aanwezig dat alleen betaaltelevisieaanbieders vooralsnog de stap naar de Formule1 in HD gaan maken. In Nederland wordt de Formule1 ook door RTL 7 uitgezonden. De kans lijkt klein dat deze zender extra voor HD gaat betalen. Het budget voor de Formule1 op deze zender werd het afgelopen seizoen nog verminderd waardoor commentator Olav Mol zijn commentaar vanuit de studio in Hilversum moest geven.

    De in Nederland, via kabel en satelliet, ook beschikbare HD-zender BBC HD gaat het de Formule1 volgend jaar ook uitzenden. Onduidelijk is nog of de BBC het in native HD of opgewaardeerd SD gaat uitzenden. 

    Formule1HDTVSky DeutschlandFOMRTL 7BBC HD

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)