Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Gaat Ziggo deels de verkoop in?

    Het is niet ondenkbaar dat een deel van het Nederlandse mediabedrijf VodafoneZiggo in de komende jaren de verkoop in gaat. Vodafone en Ziggo zijn onderdelen van dit bedrijf.
    Jarco Kriek
    27 februari 2021
    comments 6
    Gaat Ziggo deels de verkoop in?

    De overnamegeruchten rond Nederlandse telecombedrijven blijven aanhouden. Deutsche Telekom zette onlangs T-Mobile Nederland in de verkoop. Rond KPN is het al langere tijd onrustig en nu komt daar ook VodafoneZiggo bij. Liberty Global is voor de helft eigenaar van de joint venture VodafoneZiggo. En CEO Mike Fries gaf tijdens de toelichting van de jaarcijfers van het bedrijf een schot voor de boeg met betrekking tot een mogelijk verkoop van het aandeel in VodafoneZiggo.

     

    Goudhaantje

    Het financieel succes van VodafoneZiggo kan weleens de reden voor Liberty Global zijn om een deel of het gehele aandeel van het Nederlandse bedrijf in de verkoop te zetten of naar de beurs te brengen. Met de huidige financiële resultaten kan VodafoneZiggo bij een verkoop aardig wat geld kunnen opleveren.

    ZiggoVodafoneZiggoLiberty Global

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Bureau Rotterdam

      In Bureau Rotterdam gaat presentator Ewout Genemans op pad met de politie in de meest rauwe stad van Nederland.
      Reacties0 reactie(s)