Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Kijkersverlies voor The Winner Is

    Gisterenavond werd de tweede aflevering van het nieuwe SBS-programma The Winner Is uitgezonden. De concurrentie op hetzelfde tijdslot was groot. Op RTL 4 had Linda de Mol een interview met Willem-Alexander en Máxima.
    Jarco Kriek
    3 februari 2012
    comments 0
    Kijkersverlies voor The Winner Is
    Foto: ANP

    Gisterenavond werd de tweede aflevering van het nieuwe SBS-programma The Winner Is uitgezonden. De concurrentie op hetzelfde tijdslot was groot. Op RTL 4 had Linda de Mol een interview met Willem-Alexander en Máxima.

    Op Nederland 1 was de vijfde aflevering van het AVRO-programma Wie Is De Mol? te zien. De 'Mollenstrijd' op dit tijdslot werd met 1.621.000 kijkers door dit programma gewonnen. Wie Is De Mol? was daarmee niet het bestbekeken programma van gisterenavond. Het NOS journaal van 20.00 uur op Nederland 1 werd door 1.808.000 mensen bekeken, Goede Tijden Slechte Tijden op RTL 4 door 1.770.000. Dat blijkt uit het dagelijks kijkrapport van Stichting Kijkonderzoek (SKO).

    Het RTL 4-programma Oranjefonds De Prins En De Prinses gemaakt rond het 10-jarig koninklijk huwelijk van Kroonprins Willem-Alexander en Prinses Máxima werd door 1.295.000 Nederlanders bekeken. In dit programma interviewde Linda de Mol het koninklijk paar. De talentenjachtshow The Winner Is zag het aantal kijkers in de tweede aflevering naar 642.000 zakken.

    The Winner IsWie Is De Mol?SBS 6AVRONederland 1RTL 4Linda de MolJohn de MolStichting KijkonderzoekSKO

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)