Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Koefnoen maakt goede herstart

    De zaterdagavond wordt verdeeld tussen Nederland 1 en RTL 4. Koefnoen begon goed aan een nieuwe serie.
    12 september 2010
    comments 0
    Koefnoen maakt goede herstart
    De zaterdagavond wordt verdeeld tussen Nederland 1 en RTL 4. Koefnoen begon goed aan een nieuwe serie.

    Na het NOS Journaal (ruim 1,9 miljoen kijkers) was André van Duin (Ned. 1) weer het meest succesvol met 1.541.000 kijkers. Studio Sport Eredivisie volgde met 1.469.000 kijkers en het nieuwe seizoen Koefnoen begon met 1.128.000 kijkers. Bij Ons in de PC had 851.000 kijkers en Kinderen geen bezwaar 881.000.

    RTL 4 stelt daar de Benidorm Bastards tegenover. Er keken 1.320.000 liefhebbers naar. Ook My Name Is blijft het goed doen met 1.156.000 kijkers. Echt Waar met Jack Spijkerman keerde terug op de buis met 822.000 kijkers.

    Verder vallen de goede cijfers van Nieuwsuur (Ned. 2) op: 1.209.000 belangstellenden. SBS 6 had met Het Beste Idee van Nederland 775.000 kijkers en er keken weer wat minder mensen naar Beau & Marc-Marie: 526.000.

    Bron: Stichting Kijkonderzoek.
    KoefnoenNederland 1RTL 4kijkersAndré van DuinBenidorm Bastards

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)