Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    KPN haalt aantal nieuwe glasvezelaansluitingen niet zelfstandig

    Uit de vandaag officieel gepresenteerde jaarcijfers van KPN blijkt dat het telecombedrijf in 2021 de ambitie met glasvezel niet heeft gehaald.
    Jarco Kriek
    21 februari 2022
    comments 9
    KPN haalt aantal nieuwe glasvezelaansluitingen niet zelfstandig
    Foto ProShots

    KPN liet vooraf meerdere malen weten dat het de komende jaren per jaar minimaal een half miljoen nieuwe glasvezelaansluitingen in woningen en bedrijven wilde realiseren. Deze ambitie is in 2021 vanwege verschillende redenen niet gehaald. Het aantal bleef op 433.000 steken.

     

    Glaspoort

    Alleen als de aansluitingen van de joint venture Glaspoort worden meegeteld, komt het aantal aansluitingen boven het half miljoen. Glaspoort is een joint venture van KPN en pensioenfonds ABP.

    KPNKPN NetwerkNLglasvezelGlaspoortaanleg glasvezel

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Vivienne van den Assem

      Nederland met vakantie

      Vivienne van den Assem presenteert Nederland met Vakantie. Dat is, zeg maar, een mix van Hart van Nederland, RTL Boulevard, Campinglife en MAX Vakantieman.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide