Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    KPN scoort beter dan Ziggo

    KPN blijft op het gebied van klanttevredenheid concurrent Ziggo met grote afstand voor. Dit blijkt uit de uitkomst van de NPS-monitor die periodiek wordt uitgevoerd.
    Jarco Kriek
    20 juni 2018
    comments 6
    KPN scoort beter dan Ziggo
    Foto ANP

    NPS is de afkorting van Net Promotor Score. Hierbij wordt aangegeven hoeveel abonnees de eigen aanbieders aan anderen aanbevelen of juist afraden. Marktonderzoeker Telecompaper maakt na onderzoek de NPS-score openbaar. De resultaten van KPN en Ziggo blijven stabiel. Ziggo blijft daarbij rond de nulgrens hangen. KPN doet het met een score van +20 veel beter.

     

    Tele2

    Uit de laatste NPS-monitor blijkt dat budgetaanbieder Tele2 een forse inhaalslag aan het maken is. Waren klanten eerst negatief over deze aanbieder, is dit nu naar een positieve beoordeling omgedraaid. In de voorlaatste NPS-monitor had Tele2 een uitkomst van -16. Nu blijkt Tele2 maar liefst achttien punten winst heeft behaald en op een +2 score uitkomt.

    TelecompaperNPSZiggoVodafoneZiggoTele2klantenserviceklanttevredenheidtvtelevisieinternetabonnement

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Filemon Wesselink

      Made in China

      Chinese webshops zorgen ervoor dat Nederland overspoeld wordt met miljoenen pakketjes. Wat is er mis met dat spul? Filemon Wesselink (46) onderzoekt 't in 4 delen.
      Reacties0 reactie(s)