Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    KPN tv en internet onder druk: vlakke omzet en winstdaling verwacht

    Kan KPN de goede financiële prestaties van 2022 in 2023 doorzetten? Het antwoord op deze vraag volgt later deze week als nieuwe kwartaalcijfers bekend zijn.
    Jarco Kriek
    24 april 2023
    comments 0
    KPN tv en internet onder druk: vlakke omzet en winstdaling verwacht
    Foto Getty Images

    De financiële afdeling van ABN AMRO neemt alvast een klein voorschot op het verwachte financiële resultaat. Zo wordt een winstdaling van acht procent verwacht. De omzetgroei vlakt af maar stijgt desondanks licht met een procent. KPN maakt woensdagochtend voor het begin van de beurs de financiële cijfers over het eerste kwartaal openbaar.

     

    Klantverlies

    Of de prognose betekent dat KPN minder klanten heeft met de vaste diensten tv, internet en telefonie moet overigens nog blijken. KPN wordt met de snellere uitrol van glasvezel een groeiende concurrent voor marktleider Ziggo. Ook bij Ziggo staat het klantenbestand onder druk. Het voordeel voor KPN is dat bij een eventueel klantverlies een groot deel van de weglopende klanten gebruik blijven maken van de netwerken van het telecombedrijf. Vooral KPN glasvezel wordt door meerdere providers gebruikt voor het leveren van vaste diensten bij consumenten en bedrijven.

    KPNtvtelevisieinternetkwartaalcijfers

    Reacties

  1. TV-TIP De uitsmijters

    De uitsmijters
    NPO 3 om 21:20 uur
    Farid, Rob en Damian maken kennis met het buitenlandse nachtleven. Op Kos moet Farid een jonge gast zelfs van het toilet aftillen. Niet alleen daar wordt flink gefeest: op alle drie de locaties hebben bezoekers nét iets te diep in het glaasje gekeken. Daarnaast maken we kennis met een aantal proppers, die er alles aan doen om zo veel mogelijk feestgangers naar binnen te krijgen.

    TV-TIP Meisjes van de Goede Herder

    Meisjes van de Goede Herder
    NPO 2 om 20:25 uur
    Volgens de Goede Herder heeft er nooit seksueel misbruik plaatsgevonden binnen de kloostermuren, maar toch zijn er meldingen van vrouwen. José stond vanaf haar dertiende in de wasserij bij het klooster in Velp en nog altijd heeft ze nachtmerries over de zuster die haar heeft misbruikt. Terwijl vrouwen zich online op grote schaal uitspreken over het misbruik, heerst er veel schaamte en is José een van de weinigen die hier openlijk over durft te praten.

    Interview

    • *

      André Hazes

      André Hazes, en nu…

      André Hazes treedt voorlopig niet op. Wel kunnen de fans (en anderen) hem zien in zijn gloednieuwe realitysoap die nu te zien is op RTL en bij Videoland.
      Reacties0 reactie(s)