Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    KPN verhoogt prijs Alles-in-1 en tv-abonnement

    KPN verhoogt op 1 juli de abonnementsprijs van de belangrijkste Alles-in-1-abonnementen en van het aanvullende erotiek tv-abonnement. Het HD-abonnement gaat verdwijnen.
    Jarco Kriek
    3 mei 2015
    comments 6
    KPN verhoogt prijs Alles-in-1 en tv-abonnement
    Foto: ANP
    KPN verhoogt op 1 juli de abonnementsprijs van de belangrijkste Alles-in-1-abonnementen en van het aanvullende erotiek tv-abonnement. Het HD-abonnement gaat verdwijnen.


    De prijs van het Alles-in-1 Standaard-abonnement wordt met een euro naar zestig euro per maand verhoogd. KPN voert ook wijzigingen in de beltarieven door. Het starttarief en de prijs voor een belminuut worden vanaf 1 juli tien eurocent. Daarmee wordt het starttarief iets goedkoper. Een belminuut wordt bijna een eurocent duurder.

    Erotiek bij KPN duurder

    Het abonnement van het aanvullende erotiek tv-abonnement wordt vanaf 1 juli bij KPN duurder. De abonnee krijgt wel een extra erotiekkanaal geleverd. Het abonnement wordt €1,50 duurder en gaat €12,50 per maand kosten. Hiermee volgt KPN de prijsstelling van een soortgelijk abonnement van Ziggo dat bij het kabelbedrijf ook €12,50 kost. Zoals Totaal TV al eerder meldde, stopt KPN op 1 juli met het aanvullende HD-abonnement. De negen HD-zenders worden verdeeld over het basis- en het Pluspakket. Het HD-abonnement kost nu nog €7,50 per maand.

    KPNInteractieve TVAlles-in-1alles in 1tvtelevisiebellentelefoontelefonieerotiekpornoHDabonnementZiggokabelprijsverhogingprijswijziging

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Hélène Hendriks

      De Staatsloterij Show

      Hélène Hendriks wás al druk, maar nu komt daar ook nog De Staatsloterij Show bij, het nieuwe spektakelstuk op de zaterdagavond. Plus dit interview.
      Reacties0 reactie(s)