Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    KPN zegt sorry

    KPN heeft excuses aan klanten aangeboden naar aanleiding van trage en slecht functionerende bruikleendecoders van Interactieve TV.
    Jarco Kriek
    13 januari 2021
    comments 6
    KPN zegt sorry
    Foto Getty Images

    KPN is tot 20 januari bezig met de gefaseerde uitrol van nieuwe firmware voor de bruikleendecodermodellen Arcadyan HMB2260 en Arris VIP 2952. Een deel van de KPN-klanten die deze decoders bij het Interactieve TV-abonnement gebruikt, heeft al enige maanden last van een trager functionerende decoder. Dit gebeurde nadat KPN de decoders van nieuwe firmware had voorzien met daarin de nieuwe menustructuur van Interactieve TV. Uiteindelijk werd dit nieuwe menu een hoofdpijndossier voor KPN. Het telecombedrijf lijkt nu met de laatste firmware de problemen voor een groot deel opgelost te hebben. Inmiddels heeft het grootste deel van de gebruikers van deze decodermodellen de nieuwe firmware in gebruik. Bijvoorbeeld het openen van de tv-gids is hierdoor veel sneller geworden.

     

    Excuus toch gekomen

    KPN-directeur Klantenservice Jörg Kramer zegt in een e-mail aan klanten nu sorry voor de problemen die zich bij een deel van de klanten openbaarde. Kramer verwijst tevens naar een speciale pagina die het telecombedrijf heeft opgesteld over dit onderwerp. Deze pagina is via www.kpn.com/tvupdate te bereiken.

    KPNXS4AllInteractieve TVtvtelevisiestoringdecodertv-decoderbruikleendecoderfirmwareupdatefirmware-update

    Reacties

  1. TV-TIP Find It, Fix It, Sell It

    Find It, Fix It, Sell It
    Discovery Channel om 19:30 uur
    Wat de American Pickers doen in Amerika, doen Henry Cole en Simon O’Brien aan de overkant van Het Kanaal. De energieke Britten reizen stad en land af en gaan in muffe schuurtjes en bedompte kelders op zoek naar vergeten spulletjes die ze op hun eigen unieke wijze kunnen pimpen en voor de hoofdprijs kunnen verkopen.

    TV-TIP Hunted VIPS

    Hunted VIPS
    NPO 3 om 20:25 uur
    Terwijl het oliedomme gedrag van de vloggende zangeres Famke Louise en haar vriend, de niet veel slimmere oud-profvoetballer Denzel Slager, hen al binnen 24 uur in de armen van de hunters dreef, loopt een aantal bekende koppels nog vrij rond. Zij proberen tijdens de finale het extractiepunt te bereiken voordat ze alsnog in de kladden worden gegrepen. Zijn ze op tijd?

    Interview

    • *

      Monic Hendrickx

      Arcadia

      Monic Hendrickx en regisseur Tim Oliehoek vonden het fijn om een tijdje in de futuristische wereld van de nieuwe serie Arcadia rond te lopen, maar ze zouden daar nooit willen wonen.
      Reacties0 reactie(s)