Microsoft verlaagt prijzen Xbox 360 in Amerika
Ondanks eerdere uitspraken dat men niet van plan was de prijzen van de Xbox 360 spelcomputer te verlagen, is de prijs van alle Xbox 360 modellen in Amerika met meer dan 15 procent naar beneden bijgesteld.
9 augustus 2007
comments 0

De meest verkochte variant van de Xbox 360, de 'Premium' set met een ingebouwde harde schijf van 20 GB, gaat 50 dollar minder kosten en krijgt een adviesverkoopprijs van 350 dollar, - omgerekend iets meer dan 250 euro. Het 'Core' model, alleen de spelcomputer, zal 280 dollar (202 euro) gaan kosten. De nieuwe Xbox 360 'Elite', met grotere harde schijf en HDMI aansluiting, zal in Amerika nu voor 450 dollar (325 euro) over te toonbank gaan.
Daarnaast zal in Amerika een speciale 'Halo 3' bundel op de markt komen. Deze bestaat uit een Xbox 360 Premium in een speciale goud/groene kleur met extra draadloze controller, headset en 'Plug & Charge Kit'. Deze zal in Europa ook op de markt worden gebracht. De prijs van de Halo 3 bundel bedraagt in Amerika 400 dollar (290 euro).
Door de prijsdalingen is de Xbox 360 in Amerika nog slechts een fractie duurder dan de Nintendo Wii spelcomputer. De Nintentdo Wii is op dit moment de best verkopende spelcomputer in de wereld. Met de nieuwe prijsstelling hoopt Microsoft Nintendo het vuur meer aan de schenen te leggen.
MicrosoftXbox 360prijsverlaging










