Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Minder Nederlanders willen tv-abonnement opzeggen

    Goed nieuws voor aanbieders als KPN en Ziggo. In vergelijkinging met een jaar geleden willen minder Nederlanders het tv-abonnement opzeggen en Over The Top (OTT) gaan kijken.
    Jarco Kriek
    27 april 2015
    comments 1
    Minder Nederlanders willen tv-abonnement opzeggen

    Goed nieuws voor aanbieders als KPN en Ziggo. In vergelijkinging met een jaar geleden willen minder Nederlanders het tv-abonnement opzeggen en Over The Top (OTT) gaan kijken.


    Bij OTT tv-consumptie wordt zonder tussenkomst van een aanbieder van tv-diensten direct via internet naar programma’s gekeken. Uit onderzoek van Telecompaper blijkt dat bijna zestig procent van de Nederlanders niet van plan is het traditionele tv-abonnement op te zeggen en OTT tv-programma’s te gaan kijken. Slechts vier procent is van plan dit de komende twee jaar wel te gaan doen. In de voor tv-zenders belangrijkste doelgroep van 30 tot 39 jaar ligt dit percentage op zeven procent. Hoe ouder de kijker, des te minder animo is er voor het opzeggen van het tv-abonnement.

    Nederlander gehecht aan live tv-programma’s

    Uit het onderzoek blijkt dat de Nederlander nog te gehecht aan het live bekijken van tv-programma’s is. OTT zijn van de elf belangrijkste tv-zenders van Nederland alleen NPO 1, NPO 2 en NPO 3 te bekijken. De zenders van RTL Nederland en SBS Broadcasting zijn niet live via internet beschikbaar.

    OTTOver The Toplineairtvtelevisietv-abonnementNetflixVideoland UnlimitedKPNZiggocontentaanbiedersNPORTL NederlandSBS Broadcasting

    Reacties

  1. Interview

    • *

      Vivienne van den Assem

      Nederland met vakantie

      Vivienne van den Assem presenteert Nederland met Vakantie. Dat is, zeg maar, een mix van Hart van Nederland, RTL Boulevard, Campinglife en MAX Vakantieman.
      Reacties0 reactie(s)

    Veronica Superguide