Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Uitmuntende kijkcijfers voor Comedy Central en Nickelodeon

    De zenders van Viacom hebben in 2017 goede zaken gedaan in Nederland. Comedy Central deed het goed bij jong volwassenen.
    Jan-Hein Visser
    9 januari 2018
    comments 3
    Uitmuntende kijkcijfers voor Comedy Central en Nickelodeon
    Afb. Comedy Central Nederland

    Viacom’s Comedy Central eindigde in de top drie van meest bekeken kanalen van 2017 onder jong volwassenen. De herhalingen van de toch al behoorlijk oude sitcom Friends en daarnaast How I met my Mother en het nieuwste seizoen van Modern Family behoren tot de meest bekeken programma’s op Comedy Central. De best bekeken uitzending binnen deze doelgroep was de Roast van Giel Beelen met een marktaandeel van maar liefst twintig procent.


    Brandeli-kanalen groeien verder

    Het succes van Comedy Central en ook de andere Viacomkanalen Nickelodeon en Spike blijkt ook uit de marktaandelen die exploitant BrandDeli registreert. Voor zes zenders uit het BrandDeli-zenders was 2017 een recordjaar: 24Kitchen, BBC First, Comedy Central, FOX Sports, ID en Spike behaalden afgelopen jaar het hoogste 20 - 49 marktaandeel ooit. Kidszender Nickelodeon behield de marktleiderspositie met een marktaandeel van gemiddeld achttien procent in de jonge doelgroep 6-12 jaar.

    BranddeliViacomNickelodeonSpikeComedy CentralRoastEurosportBBC FirstFox

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Bureau Groningen

    Bureau Groningen
    RTL 4 om 20:30 uur
    Ilse en Ruth krijgen een melding van een mogelijke drenkeling. Sezgin en Yorick moeten snel handelen wanneer een man dreigt zichzelf van het leven te beroven. Ewout trekt samen met Pim en Annemarie de weilanden in, op zoek naar een vermist hondje. Bas en Mitchel gaan op een melding af, waarbij ze onverwacht denken een vuurwapen te zien.

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)