Powned haalt voldoende leden binnen
Powned heeft een belangrijke horde genomen in het verzekeren van haar voortbestaan binnen het publieke bestel. De omroep heeft tijdig 150.000 leden weten te werven.
25 maart 2014
comments 0

Powned, waarvan de afkorting staat voor Publieke Omroep Weldenkend Nederland En Dergelijke, bestaat sinds 2009 en mocht in principe vijf jaar uitzenden. De omroep heeft nu voor de deadline van 1 april voldoende leden binnengehaald en dat is de eerste belangrijke stap om de komende zeven jaar als publieke omroep te blijven uitzenden.
Powned niet alom geliefd
De staatssecretaris, het Commissariaat voor de media en de Raad voor Cultuur van de NPO hebben nu het laatste woord. Daarbij gaat het om zaken of het aantal leden daadwerkelijk klopt en of de omroep toegevoegde waarde heeft. Van dat laatste is Powned uiteraard zeer overtuigd. De omroep staat bekend om haar soms wat brutale verslaggevers en is bij sommige bewindslieden dan ook allesbehalve geliefd.PownedPublieke Omroep. Ledenaantalpublieke bestelNPO










