Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    ProSiebenSat.1 Media denkt na over verkoop onderdelen SBS

    ProSiebenSat.1 Media overweegt om diverse onderdelen van SBS Broadcasting te verkopen. Dat heeft een topman van het Duitse mediaconcern verklaard.
    Jarco Kriek
    11 december 2010
    comments 0
    ProSiebenSat.1 Media denkt na over verkoop onderdelen SBS

    De kans is aanwezig dat de Nederlandse televisiezenders SBS 6, NET 5 en Veronica op termijn in andere handen gaan komen. Eigenaar ProSiebenSat.1 Media overweegt volgens topman Thomas Ebeling de verkoop van een groot aantal buitenlandse zenders.

    Ebeling deed zijn uitspraken gisteren in de Duitse krant Frankfurter Allgemeine Zeitung. ProSiebenSat.1 Media wil zich volgens de topman meer gaan concentreren op de Duitse en Oost-Europese activiteiten. Men overweegt overigens niet de gehele verkoop van SBS Broadcasting maar slechts een verkoop van delen ervan. Naast Nederland zijn bijvoorbeeld ook televisieactiviteiten in België en Scandinavië. De Nederlandse activiteiten van SBS Broadcasting werden in het artikel in de Duitse krant niet name genoemd. Een woordvoerder van SBS Nederland heeft tegen de website NuZakelijk verklaard dat de nieuwe plannen van ProSiebenSat.1 Media voor Nederland vooralsnog geen gevolgen heeft. “Er is een strategische operatie gaande in Duitsland, maar alle opties zijn nog mogelijk. Het is nog even afwachten” aldus de woordvoerder.

    In Nederland exploiteert ProSiebenSat.1 Media naast de drie eerder genoemde televisiezenders ook Veronica Uitgeverij. Hieronder vallen de programmabladen Veronica Magazine en Totaal TV.


    SBS NederlandSBS BroadcastingSBS 6NET 5VeronicaProSiebenSat.1 MediaVeronica Uitgeverij

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)