Kies nú voor een abonnement met korting Word abonnee
Abonneer nú met korting Word abonnee
  1. Nieuws

    Roland Garros en US Open langer op Eurosport

    De Grand Slam tennistoernooien Roland Garros en US Open zijn voor langere tijd op de Europese sportzender Eurosport te volgen. Dit is het gevolg van nieuwe uitzendrechten overeenkomsten die gesloten zijn.
    Jarco Kriek
    2 februari 2012
    comments 0
    Roland Garros en US Open langer op Eurosport

    De Grand Slam tennistoernooien Roland Garros en US Open zijn voor langere tijd op de Europese sportzender Eurosport te volgen. Dit is het gevolg van nieuwe uitzendrechten overeenkomsten die gesloten zijn.

    Door de nieuwe overeenkomsten kan de Eurosport-kijker ook dit jaar weer van tennis op het tennistoernooi Roland Garros genieten. De uitzendrechten voor dit seizoen waren nog niet door Eurosport vastgelegd. De afgelopen jaren zond Eurosport het tennistoernooi niet alleen via Eurosport HD in native HD-kwaliteit uit. Ook kon men bepaalde tenniswedstrijden in 3D via het incidentele uitzendend tv-kanaal Eurosport 3D bekijken. Door de nieuwe overeenkomst blijft Roland Garros tot en met 2014 op Eurosport te zien. Het US Open tennistoernooi blijft zelf nog langer op Eurosport te zien. Tot en met 2017 is het Amerikaanse tennistoernooi in de programmering van de Eurosport tv-kanalen opgenomen.

    De tennisbonden van Frankrijk en Amerika - die de uitzendrechten van de tennistoernooien in handen hebben – lijken vooral voor Eurosport gekozen te hebben door het wereldwijde bereik van de Eurosport tv-zender en de hoge beeldkwaliteit van het HD-kanaal Eurosport HD. Al eerder verlengde Eurosport de overeenkomst met de Australische tennisbond voor het uitzenden van het Australian Open tennistoernooi. Hierdoor kan Eurosport per jaar rond de 1200 uur live toptennis uitzenden. Eurosport zendt het Engelse tennistoernooi Wimbledon niet uit. De uitzendrechten hiervan zijn in handen van betaalzender Sport1.

    Danny Menken, Managing Director van Eurosport Benelux: "We zijn erg blij met de verlenging van deze partnerships, want het zijn voor ons erg belangrijke rechten. Roland Garros en de US Open zijn eersteklas evenementen, die we niet voor niets al sinds jaar en dag uitzenden. We trekken er veel kijkers mee en de sport leent zich uitstekend voor onze multiscreen benadering.”

    EurosportEurosport 2Eurosport HDEurosport 3DtennisRoland GarrosUS OpenWimbledon

    Reacties

  1. TV-TIP Vakkenvullers XL

    Vakkenvullers XL
    NPO 3 om 20:25 uur
    Wanneer onlinekruimeldief Soufian na een mislukte scam veel geld verschuldigd is, neemt hij noodgedwongen een baan aan bij de enige plek die hem nog wil: Super XL. Tijdens zijn chaotische inwerkperiode ontdekt hij dat de supermarkt overstapt op slimme zelfscannende kassa’s die het personeel overbodig maken. Soufian ziet een kans om snel rijk te worden door het systeem te saboteren, maar zijn plan trekt al snel de aandacht van de vakkenvullers, die weigeren werkloos te worden. Wat begint als een sabotage, groeit uit tot een onverwachte arbeidersopstand tegen automatisering.

    TV-TIP Code van Coppens

    Code van Coppens
    SBS6 om 20:30 uur
    Real Housewife Deborah Luijendijk en presentator Manuel Broekman voeren net als tv-personalities Tanja Jess en Tatum Dagelet actie tegen vleesverkoop bij slagerij Pens & Kop, maar dat plan loopt niet helemaal zoals gehoopt. De meedogenloze slager is hier totaal niet van gediend en probeert het hen moeilijk te maken. Zo stopt hij hen in zijn ijskoude koelcel én probeert hij ze een kopje kleiner te maken met levensgrote messen. Lukt het hen de slagerij op tijd te verlaten of eindigen ze zelf in de toonbank tussen het gehakt en de worsten?

    Interview

    • *

      Ewout Genemans

      Ewout

      De reportageserie Ewout is terug. Totaal TV sprak met presentator Ewout Genemans, die tijdens de opnames veel meemaakte. Van achtervolgingen tot rare gebedsgenezers.
      Reacties0 reactie(s)